Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Luffy'nin Potansiyelleri

Hangisinin potansiyeli daha yüksek?

• Kullanılan toplam oy
    184
Babası bir kere One Piece evreninin zirvesinde ki adam , tamam Luffy'nin babası da bostan korkuluğu değil ama aradaki fark açık , ayrıca gördüğümüz kadarıyla Ace Luffy'den gerek zeka , gerek tecrübe , gerekse fiziksel güç bakımından üstündü.Haki mevzusu hiç dert değil 2 yılda Luffy nasıl öğrendiyse Ace'de öğrenebilirdi , hatta bence üstüne bile çıkardı.Ama ölmesi iyi oldu dediğim gibi aksi takdirde lastik oğlanın gönlü olmazdı.
Roger'ın oğlu diye en potansiyelli o mu oluyor? Roger'ın babasıda o güçtemiydi?

Roger'a benzetilen kim peki? Luffy. Ama yok. O oğlu. O yüzden en potansiyelli.

Ace ile Luffy'nin tecrübe farkı yaştan geliyor. Ki Luffy işlere daha çok bulaştığından farkı rahat kapatırdı. Fiziksel güce katılmıyorum. Şu anki Luffy'nin hali Ace'in son halinden daha iyidir. Yaptıklarını kıyaslarsak gördüğüm bu. Zekaya girmek istemiyorum pek. Sanki millet dövüşte zekasını kullanıyor. Ha bunu planlı ilerleme olarak kastediyorsan Ace'te yok bundan.

Ace daha potansiyelli deyin tamam ama bari babası KK demeyin la. :/ Roger'a en çok benzeyen kişi ortada zaten.

Ace'in fiziksel olarak Luffy'den üstün olmasına imkan vermiyorum. Teach bir yumrukla boynunu kırıyormuş. Bizim Luffy çok daha kötü durumdayken Teach tarafından tutuldu. Bildiğin asfalta sokuldu. Ona rağmen kalktı dövüşecekti. Teach'in suratında ki şaşkınlık ifadesi anlatıyordu durumu. Ace belki de haki biliyordu. Bilip bilmediğini nerden çıkarıyorsunuz. Kesin bir söz mü var mangada bunun hakkında? WB'nin yanında Yeni Dünya'da bunu öğrenmemişse o Ace'in sorunudur.

Ace zekalı bir adamsa kendisinin logia olduğunu karşısındaki WB'nin uykusunda bile kendisini saf dışı ettiğini felan sorgulaması gerekirdi. Eminim bir flash back olsa Ace'i haki kullanırken de çizerdi Oda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık