Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Luffy'nin Potansiyelleri

Hangisinin potansiyeli daha yüksek?

• Kullanılan toplam oy
    184
@Izuku Midoriya

Sonradan ekledim bildirim gelmez şimdi ama yapma etme. Dediğim sallama ya da altı boş değil.

Sağlıklı>hasta
Oğul>baba

Buna katılan olmayabilir ama katılana da bir şey denemez. Epey olası bir durum:D
Epey olası filan değil. Luffy'nin hasta Roger seviyesine geleceği sallamadan da öte bir mantıksızlık içeriyor. Hiç bir dayanağın yok. Ace sağlıklı Roger' ulaşacaktı Luffy'de hastasına. O yüzden Ace>Luffy. Bunu herkes diyebilir. Dayanağın nerede?

Biraz haterlığını bıraksan daha mantıklı yorumlar atacaksın ama sen Luffy'yi gömeyim havasıyla yazıyorsın. Bu sadece bu yorumunla ve bu konudaki düşüncelerinle de sınırlı değil. Ace>Luffy denilebilir. Ama sen üstün gördüğün gibi herkesi Roger'ı gördüğü adamı Inu'nun bir tarafına monte ediyorsun. Az objektiflik lütfen. Çok değil.

Bugün görünen Luffy de hastalıklı bir şekilde Roger'ı aşacak. Yediği meyve yüzünden bile her tekniğinde handikap bulunan vücudunu yük bindirdiğini gördüğümüz tek isim de Luffy. Bu arada Roger'ın 52 yaşında geldiği mevkiye Luffy büyük ihtimal 22 bilemedin 30 yaşında gelecek.

A
Bugün görünen Luffy de hastalıklı bir şekilde Roger'ı aşacak. Yediği meyve yüzünden bile her tekniğinde handikap bulunan vücudunu yük bindirdiğini gördüğümüz tek isim de Luffy. Bu arada Roger'ın 52 yaşında geldiği mevkiye Luffy büyük ihtimal 22 bilemedin 30 yaşında gelecek.
Ama bence onun kadar güçlü olmadan kk olacak.Roger tek lafıyla koca filoyu denizin dibine gömen bir adam.Luffy kk olsa da bu kadar güçlü olmaz gibi.Yine tek tek adam dövmeye devam eder.O yüzden ace babasının seviyesine gelebilirdi.

@Riful
Bu sefer de Wb'ye ayıp ettin. :/ Roger hasta hali ile Wb'ye denkti öyle mi? Geçiniz efenim. Kaldı ki hasta diye gücünü düşürmemiştir Oda. Derdi öldürmekti ve öldürdü.

Bir kaldı ki daha; öyle olsa bile gene babasından dolayı Ace>Luffy diyemezsin. Olay Roger ise Roger'ın reelkarnasyonu olan Luffy için de aynı şeyi demen gerekir. Serinin her anında rahatsız edici bir şekilde Luffy'yi sürekli Roger'a benzettiler. Yonkounun teki ve KK'nın sağ kolu sırf Luffy'de kaptanlarını gördükleri için Luffy'ye kapıldılar.

Uzun lafın kısası bırak bu işleri Riful efendi.
Sağlıklı>hasta'dır bana göre. Hasta=Sağlıklı ise ne anlamı var hasta ya da sağlıklı olmasının. Roger hasta iken kk olmuş, Luffy ise bu hasta adamı biraz geçecek. Ace ise sağlıklı halinin biraz geçecekti. O nedenle Ace>Luffy demek bana çok mantıklı geliyor:D

Wb ise biraz amaçtan kaybediyor. Ailesiyle falan takılıyordu. Adam güçlü ama Roger'in gücünü kabul etmiş bir havada. Roger'le aynı sınıfın adamı ama Roger daha güçlüdür hasta haliyle bile. Roger bambaşka bir seviye gibi duruyor.

Epey olası filan değil. Luffy'nin hasta Roger seviyesine geleceği sallamadan da öte bir mantıksızlık içeriyor. Hiç bir dayanağın yok. Ace sağlıklı Roger' ulaşacaktı Luffy'de hastasına. O yüzden Ace>Luffy. Bunu herkes diyebilir. Dayanağın nerede?

Biraz haterlığını bıraksan daha mantıklı yorumlar atacaksın ama sen Luffy'yi gömeyim havasıyla yazıyorsın. Bu sadece bu yorumunla ve bu konudaki düşüncelerinle de sınırlı değil. Ace>Luffy denilebilir. Ama sen üstün gördüğün gibi herkesi Roger'ı gördüğü adamı Inu'nun bir tarafına monte ediyorsun. Az objektiflik lütfen. Çok değil.
Dayanak ortada duruyor, gören de var yukarılarda. Ama görmek için bir anlığına haşmetli yüce Luffy-sama'yı düşünmeyi bırakıp yazılana odaklanırsan görebilirsin:p

A

Ama bence onun kadar güçlü olmadan kk olacak.Roger tek lafıyla koca filoyu denizin dibine gömen bir adam.Luffy kk olsa da bu kadar güçlü olmaz gibi.Yine tek tek adam dövmeye devam eder.O yüzden ace babasının seviyesine gelebilirdi.
Tek lafıyla nerde gömdü. Geçen şansa bala filoyu indiriyordu dedin. Yoksa ondan mı bahsediyorsun? :D Luffy'nin KK olması için Yonkou'yu aşması lazım. Amiral'leri aşması lazım. Bildiğin Roger'ı aşacak her şeyiyle. Arada ki yaş olayı da bariz. Ace babasının seviyesine gelsin. Luffy o seviyeyi geçecek biri zaten. Roger'ın yapamadığını yapacak. Bugün Trebol'ü h.hakisi ile etkiledi kendine bakıcılık yaptı diye Dof'u sen övüyordun.:D Luffy'nin ki öyle bir irade ki Dünya Hükümetini yıkabilecek tarzda etrafında adam toplayacak belki de.

Ace her zaman daha güçlüydü. Yaşasaydı yine öyle olacaktı. Hee sen öyle görmeyebilirsin, saygı duyarım.
Açık ara güçlüydü elbette. Fakat Ace'in de bir sınırı olacak demek istiyorum. Ace 10 sınırına ulaştığında Luffy'nin 9 olduğunu ve aradaki 3 yaşlık farkı 3 yılda kapatabileceğini düşünüyorum. Eninde sonunda Luffy de 10 olurdu yani.

Temel düşüncem Luffy'nin Roger-Wb seviyesine eninde sonunda ulaşacak olması. O seviyeden yukarısının olduğuna inanmıyorum. Op'un dengelerine aykırı yani.

Tek lafıyla nerde gömdü. Geçen şansa bala filoyu indiriyordu dedin. Yoksa ondan mı bahsediyorsun? :D Luffy'nin KK olması için Yonkou'yu aşması lazım. Amiral'leri aşması lazım. Bildiğin Roger'ı aşacak her şeyiyle. Arada ki yaş olayı da bariz. Ace babasının seviyesine gelsin. Luffy o seviyeyi geçecek biri zaten. Roger'ın yapamadığını yapacak. Bugün Trebol'ü h.hakisi ile etkiledi kendine bakıcılık yaptı diye Dof'u sen övüyordun.:D Luffy'nin ki öyle bir irade ki Dünya Hükümetini yıkabilecek tarzda etrafında adam toplayacak belki de.
Şansa bala değil o bilerek yapıyor roger.Luffy öyle power up alır diye düşündüm ama yakıştıramıyorum bu adam hep yumruk atmaya devam eder garp gibi.Genç yaşında da rogera ulaşamadan kk olur.rogerın yaşına da gelemeden ölür zaten.O şekilde de yetişememiş olur.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık