Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ace ve Haki

Ace Haki Kullanabiliyor Muydu?

• Kullanılan toplam oy
    80
  • Anket kapatılmış .
20-30 sayfa tartışmanın manası yok.
Dof'ta haki var mıydı bu arca kadar?Mangada gösterildi mi?Hem de bu adamda 3 haki çıktı.
Şimdi Mihawk'ta haki yok mu sence?Tashigi'de var Mihawk'ta yok?Mantığınız alıyor mu?
Görmediğimiz için mangada sahne olarak bu adamlarda hakiyi yok mu sayacaktık?
Tırt tırt adamlarda haki çıktı 2 yıl sonra.Hakisi olmayanı dövüyorlar adeta.
Ama WB'nin 2.tümen komutanı.550 milyon ödüllü Roger'ın oğlu.Küçücükken hakisini gösteriyor.Bu adamı Jozu ile Vista'nın üstüne koymuşlar.
Sırf 2 yıl sonra hakiler gösterilmeye başlandı,bu adam öldü diye bu adamda haki yok diyorsan ne bileyim bana samimi gelmiyorsun.

Neymiş bu potansiyel arkadaş herşey buna dayanarak söyleniyor. Şimdi Luffy nin potansiyeli Ace'ten az diyebilirmisiniz, ki roger ile vs atan adam marine herosu olmuş garp ile konuşmasına bakacak olursak sayısız defa birbirimizi ölümün eşiğine getirdik falan diyor aşağı yukarı denklik göstergesi hadi sizi kırmayım roger bir tık üst diyelim. Gelelim garp'ın çocuğu dragon garptan çok daha meşhur olabilmiş bu adamda bayağı güçlüdür diyebiliyoruz benim kişisel fikrim en az roger kadar güçlüdür oda. Gelelim potansiyel konusuna law oda bir D bakıyorsun çok güçlü olmuş şartlar onu gerektirdi oda ilerlemiş, Teach yonko olmuş D, Amirallere bakıyorsun hepsi çok güçlü adamlar D olduklarına dair de birşey yok sonuç olarak ace'nin en yüksek potansiyelli olduğuna nereden karar veriyorsunuz. Belki D olmayanlardan bir tık üstedir diyebiliriz oda mangaka kurgusundan yorumlayarak ama D lerin kendi içinde potansiyelini neye dayanarak belirliyorsunuz. özetle şu potansiyel muhabbetti bıraksak diyorum artık bu potansiyel herkeste az çok var belki D lerin biraz fazla o kadar..

Bosushoku Kullananlar : (Sanji'ye dikkat lütfen)

Kral Haki :

Kenboshoku Haki ( 6 Adette Skypia var Enel Rahipleri Aisa)

Total Kullanıcı :

Tam olarak ne için gösterdin bunları? Ben de zaten oraya bakıp yazdım ve sadece genel olarak söyledim çünkü

Hatta fan fiction da yapayım
Kaido:Bu yarayı abin açmıştı
luffy:Aceuu
Kaido:Abinden alamadım bu yaranın intikamını senden alacağım Mugiwara
Böyle karizmaik bir şey bekliyorum
Gönül yarasıdır o, Teach gibi o da tayfama katıl demiştir, Ace bunu reddettiği zaman oluşmuştur.:oleyo2:

Ben tam tersine Karasakalın Ace'i çektiği yerde normalden fazla şaşırdığını düşünüyorum, o sayfanın son karesinde gözleri adeta şaşkınlıktan pörtleyecek Ace'in. :) Nitekim çekim gücünü bilmen sana bir şey kazandırmıyorda. :)
Ne yapacaksınız ki ? Enel, Luffy'nin kolunun uzadığını farketti ve kafasını sola yatırdı. Karasakal seni çekiyorsa, artık kaçışın kalmıyor. :) Yani bunu bilmenin sana bir faydası yok,
K.haki ile ne olacağını anladığı veya Karasakalın gücünün doğasını anladığı için bu kadar şaşırmış olabilir. Tabii bunların bir önemi yok, Karasakalın gücünden kaçışın yok zira, bilip bilmemen bir önem arz etmiyor, bu yüzden Oda bu meyveyi en güçlü meyve olsun diye tasarlamış. :)

20-30 sayfa tartışmanın manası yok.
Dof'ta haki var mıydı bu arca kadar?Mangada gösterildi mi?Hem de bu adamda 3 haki çıktı.
Şimdi Mihawk'ta haki yok mu sence?Tashigi'de var Mihawk'ta yok?Mantığınız alıyor mu?
Görmediğimiz için mangada sahne olarak bu adamlarda hakiyi yok mu sayacaktık?
Tırt tırt adamlarda haki çıktı 2 yıl sonra.Hakisi olmayanı dövüyorlar adeta.
Ama WB'nin 2.tümen komutanı.550 milyon ödüllü Roger'ın oğlu.Küçücükken hakisini gösteriyor.Bu adamı Jozu ile Vista'nın üstüne koymuşlar.
Sırf 2 yıl sonra hakiler gösterilmeye başlandı,bu adam öldü diye bu adamda haki yok diyorsan ne bileyim bana samimi gelmiyorsun.
Bu saydıklarının ace ile alakası yok.Dof kimle ölümüne kapıştı da haki den bahsedildi ? Aokiji hariç ne gördük ? İlk belami sonra devlet dairesinde kukla niyetine oynattı milleti.Sonra savaşta at gibi jozuya bindi.Üstüne oars ın bacağı zorlanmadan kesti.Buralardan haki ile alakalı bir şeyler zaten çıkmaz.Mihawk-tashigi alakasız zaten.2 yıl geçti diye önüne gelen upgrade alacak diye kavram yok şunu bi anlayın.Smoker-tashigi devamı olacak karakterler,tabi ki haki öğrenecek.Enel de 500m alırmış,noldu yedi dayağı oturdu.Croco shicim dedi,en büyük ile savaştım dedi yedi dayağı oturdu.Ödüle falan bakılmaz.2 yumrukluk işi var işte ace nin dokunman yeterli.Sende haki var ama ölümüne girdiğin mücadelede kullanmıyorsun.Ne kadar zekice.İster kurgu diyin ister başka bir şey.Potansiyeli falan yoktu.

Ben tam tersine Karasakalın Ace'i çektiği yerde normalden fazla şaşırdığını düşünüyorum, o sayfanın son karesinde gözleri adeta şaşkınlıktan pörtleyecek Ace'in. :) Nitekim çekim gücünü bilmen sana bir şey kazandırmıyorda. :)
Ne yapacaksınız ki ? Enel, Luffy'nin kolunun uzadığını farketti ve kafasını sola yatırdı. Karasakal seni çekiyorsa, artık kaçışın kalmıyor. :) Yani bunu bilmenin sana bir faydası yok,
K.haki ile ne olacağını anladığı veya Karasakalın gücünün doğasını anladığı için bu kadar şaşırmış olabilir. Tabii bunların bir önemi yok, Karasakalın gücünden kaçışın yok zira, bilip bilmemen bir önem arz etmiyor, bu yüzden Oda bu meyveyi en güçlü meyve olsun diye tasarlamış. :)
bence en güçlü meyveler gördüklerimiz içinde marco-kizaru-enel ve luffy(tabi haki ile kullanabiliyorsan inanılmaz faydalı) adamın meyvesi meyve gücünü iptal ediyor diye mi en güçlü meyve oldu şimdi sıradan haki bilen adamlar yüzme özelliklerinden vazgeçmeden o güce ulaşabiliyor..

Gülün ulan gülün o gün geldiğinde vericem birisine ss'ini göreceksiniz, o zaman buralardan çok uzakta olmak dileğiyle allah kurtarır inşallah
Ortak bazı yanıldığın noktalar da olmuş ama Beyazsakal'ın tayfa 1500 kişilikse sadece 2 tanesi Ace'ten güçlüydü.

Ama Sabo konusunda sen de haklı çıkanlardanmışsın :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık