Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

ABD'de Yaşanmış En Kanlı 10 Silahlı Saldırı

Tam terimi bilmiyorum ama yanılmıyorsam, küçük tabancalar(pistol) satışı yasak ama büyük namlulu(AR-taarruz tüfeği-M3 gibi) silahlara ulaşım daha kolay diye biliyorum.
Eyaletine göre değişiyor, ama ağır taarruz tüfeği dahil hepsi alınabiliyor. Bu tür silahları seri atış yapmamaları için özel bir mekanizma ile satıyorlar, fakat o mekanizmayı sökmesi çok kolay

Eyaletine göre değişiyor, ama ağır taarruz tüfeği dahil hepsi alınabiliyor. Bu tür silahları seri atış yapmamaları için özel bir mekanizma ile satıyorlar, fakat o mekanizmayı sökmesi çok kolay
Valla aslında şaşılacak bir durum yok bu kadar çok bireysel silahlanmanın olduğu yerde, ayrıca çok etnik bir topluluk, çok farklı görüşlere-hayatlara sahip insanlar var, bence az bile oluyor bu saldırılar.
Yani çözümü basit, bireysel silahlanmaya mümkün mertebe izin vermemek ama anlamadığım bir şekilde toplumun çok büyük bir kısmı bunun olmasını istemiyor, Amerika cidden garip bir yer.

Netflix'te izleyen olmuştur belki ama Avustralyalı bir komedyen olan Jim Jeffereis'ın konu hakkında bir biti var, aşağıya bırakıyorum, durumun saçmalığını göstermek adına.

Yine izin veriyorlarsa versinler ama bakkala gider gibi silah alabilmek çok saçma. Sürüyle psikolojik ve fiziksel testten geçmeleri lazım ve sadece belli yaş aralıklarındaki kişilerin sahip olması lazım.

Bana kalsa hiç izin vermem polisleri daha sıkı eğitirim Amerikanın buna acayip ihtiyacı var sürüyle problem çözülür

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık