Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Say deseler icraat olarak, torpilli bir şekilde WB 2. tümeni oldu, Jinbei ile berabere kaldı, 99 kere WB'ye suikast düzenledi o sırada gelişti, Teach'in şamarına boynu kırılmadı, Akainu'dan tek yedi ve son olarak Kaido adada yokken adasını bastı diye sayacaklar hala Ace diyor arkadaşlar.:(

Evet belli zaten. 3 alıntı geriye gidersen atılan ilk mesajın bu adamı sokakta görseniz abi dersinizle başladığını okur, bunların ciddi mesajlar olmadığını görürsün. :/

Yok onu kas etmiyorum. Ace tüm kaido tayfası adadayken gitse ölüsü çıkar ya da esir alınır dediğimde oda kalemini bir şekilde ayarlar demişlerdi de. Ben de imkansız vs dediğimde luffy'nin WCI arcı öne sürüldü. Sonra ben luffy tek değildi tayfası, bege, germe vs bir sürü yardım eden vardı, ace'in tek başına yonkou adasına dalmasıyla bu olay bir değil demiştim ama ne yapsan forumda ki düşünceler değişmez. Yine her 10 mesajdan 9'u luffy gömüllür, ballı denilir hiçbir seyini görmediğimiz Ace arşa çıkarılır. :/
Olacak olan şey belli. Ace şamarı yer. Zindana konulur. Yamato bir yolunu bulur bunu kaçırır. Ace tam kaçmak üzereyken geri döner ulan senin gelmişini geçmişni yedi ceddini diye diye heykeli döver ve hırsını aldıktan sonra giderdi.

Üye silindi 1004

Say deseler icraat olarak, torpilli bir şekilde WB 2. tümeni oldu, Jinbei ile berabere kaldı, 99 kere WB'ye suikast düzenledi o sırada gelişti, Teach'in şamarına boynu kırılmadı, Akainu'dan tek yedi ve son olarak Kaido adada yokken adasını bastı diye sayacaklar hala Ace diyor arkadaşlar.:(
Akainu'ya haksızlık ediyorsun çeyrekti o, tek değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık