Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano'yu basarsın, Kaido evde yok tatile çıkmış. Orada burda , Wano'ya girdim çıktım dersin kim bilecek?
Dünyanın en küçük denizinin ücra bir adasında prangalara hapsolmuş şekilde idam ediliyorsundur, Grand Line'nin bilmem neresinde ikamet etmekte olan dünyanın en çok aranan adamı tam da o vakitte oradan geçiyordur.

Vücudundaki tüm su çekilmiştir, bir kaç saniye içinde öleceksindir ama çöl ortasında dakikalar önce tükürdüğün su tam isabetle kafana düşer.

Hükümetin askerine karşı hiç bir varlık gösteremeden yenilmiş, tek bir darbeyle şehrin dışına fırlatılmışsındır. Yine de hemen ertesinde gökten zembille vahiy inmiş, tek bir gecede iki meyve modu birden açmışsındır.

Pek çok farklı çeşidin birleşimi olduğu için aşıların bile seni yaşatamayacağı zehirlerle kaplı halde ölümü bekliyorsundur, dünyada seni kurtarabilecek üç kişiden birisi çıkagelir. (Ivankov, Law ve neydi adı hah Reiju.)

Karnını kafam kalınlığında magmadan yapılma bir kol deşip geçmiştir, tüm dünyadaki seni kurtarabilecek tek kişi korsan rakibinken her nasılsa sol elinde peçeteyle yardımına koşmaktadır.

Evet bunlar GL'nin ilk yarısı için aklıma gelenler. Sonrasına girmeyelim. Bak daha aklıma gelmeyenler de vardır.

Ace'in bir adaya gittiğinde Kaido'nun orada olmaması mı battı gerçekten? Anlıyorum canım diğer karakterlerin de torpil / şans pastasından pay almasını istiyorsunuz ama yemez. Hele Kaido'nun korsan olduğu ve kontrol ettiği bilmem kaç bölgesi varken bir kaç günlüğüne adasından ayrılmasıyla hiç yemez. :byee:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık