Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wb için önemli olan Oden. Siz Luffye bi şey olsa ve Ace gitmek istese Ace yardım ederdi mi sanıyosunuz?
Ne dediğin belli deil gı bu ne? He ama Ace giderdi wb kadar karaktersiz değildir. Ayrıca eline doğmuş çocukları boş mu vermiş diyorsun? Eyvah eyvah!
Kaidonun bbaalığını savunmaya başladıysak işimiz iş...

WB HAKLIDIR✍
Kaido net Wbden daha tutarlı şu an. Hiç değilse adam ne olduğunu biliyor!

wb'ye oden'e yardım etmedi diye giydirenleri anlamıyorum.
şimdi teach gelse zoro'ya benim tayfaya gel dese, sonra zoro luffy'e ben teach'in tayfasında takılacam, KK olmak istiyor ona yardım edecem biraz dese, sonra'da tayfasına değil, memleketine gitse, luffy'i yıllarca arayıp sormasa.
memleketindeyken zoro'nun başı derde girince, luffy'den yardım istemese.
luffy yardıma gitmedi diye aynı şekilde eleştirilir miydi?

Çok moralim bozuldu. Allah belanı versin Ace, nereye gitsen içine etmişin. Sen manga düyasının en lanet karakterisin benim için.

Yalnız Ace'in balından da bahsetmek lazım. Yamato'ya bile çok güçlü kaptan bile değil çekti. Kaido adada olsa ye ömrü billah kılçık yerdi ya da ölürdü.:(

Kaido kötü bir baba değil yav. Çocuğunun iyiliğini düşünmüş işte adam. Sevmeseydi koskoca wano'yu bırakır mıydı yamato'ya?
Kaidoyu sevmem babalığını savunacağım anlamına gelmiyo. Yamato babasını istemiyosa ben de istemem. Herif J*dgenin yaptığını yapıyo. Neyi savunayım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık