Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adama baba baba dediler babacan sandık meğerse üvey babadaki babaymış onu geç anladık.
Sen birine kardeşim diyorsun, onu ailenden, canından biri sayıyorsun. Sonra bu kişi bir gün başka birinin peşinden gitmek istiyor. Sen karşı çıkıyorsun, dinlemiyor. Geri geleceğine dair söz veriyor, sonra da gidiş o gidiş. Ne geri geliyor, ne de sana haber veriyor. Seni bilmem ama, bana bunu yapan adam için ailemin üyelerinin canını ben de tehlikeye atmazdım. Oden giderek ve geri gelmeyerek o aileye ihanet etmiş oldu zaten.

Wb'nin ortaya attığı Baba-Oğul ilişkisi ciddi bir şekilde sorgulanmalı.

Kendisi tayfadakilerinin bir babasıysa babalığını yapıp oğlunu yaptığı yanlıştan geri döndürmeliydi. Oğul hata yapmış olabilir ama bir hatasından onu silmek yakışır mı? Yakışmaz.

Üye silindi 1004

Oden küstü çok kötü bahane.

Beyazsakal Toki'yle arkadaştı. Momo gemisinde doğdu. Tayfasında Kiku'nun abisi ve bir Wanolu olan adam var. Üstüne Wano'da da vakit geçirdi. Diğer kinlarla da duygusal bağ kurdu. Yani sırf Oden için bu kadar insan ve bir çocuğu ölüme terk etmesi adam olmadığı gerçeğini değiştiriyor mu? Hayır.

Ben bunu anlayabilirim hatta böyle ailesini düşünüp kayıp vermemek için gitmemesini de anlayabilirim ama benim fanı olduğum karakter bu değil. Bu kadar pasif değil, belki de yanlış değerlendiren benim, Oda her zaman WB'yi böyle tasarladı bilemiyorum.
Ben kendisine yapılan yanlışı affetmediği için harekete geçmediğini düşünüyorum.

Sen birine kardeşim diyorsun, onu ailenden, canından biri sayıyorsun. Sonra bu kişi bir gün başka birinin peşinden gitmek istiyor. Sen karşı çıkıyorsun, dinlemiyor. Geri geleceğine dair söz veriyor, sonra da gidiş o gidiş. Ne geri geliyor, ne de sana haber veriyor. Seni bilmem ama, bana bunu yapan adam için ailemin üyelerinin canını ben de tehlikeye atmazdım. Oden giderek ve geri gelmeyerek o aileye ihanet etmiş oldu zaten.
Kardeşler arasında küslük olur ama çok büyük bir şerefsizlik yapmadığı müddetçe yine en büyük sıkıntısında en önde sen gider yardımcı olursun, kollarsın. Her şeyi geçtim karakterin ayıbını çoluğuna çocuğuna mal etmesin onların suçu ne? Wb bu değil ya Alpa bile böyle bir şeyi hayal etmezdi.

Patlama sesi bizim eve kadar geldi.
Senelerdir şişti şişti şişti en son güm diye patladı WB balonu hahahahahaha ulan ya

Oden küstü çok kötü bahane.

Beyazsakal Toki'yle arkadaştı. Momo gemisinde doğdu. Tayfasında Kiku'nun abisi ve bir Wanolu olan adam var. Üstüne Wano'da da vakit geçirdi. Diğer kinlarla da duygusal bağ kurdu. Yani sırf Oden için bu kadar insan ve bir çocuğu ölüme terk etmesi adam olmadığı gerçeğini değiştiriyor mu? Hayır.
Dediklerine katılıyorum.

Onu geçtim Oden'i affetme eyvallah ama ya oğulu,eşi ??Sırf Oden bir hata yaptı diye onlara da mı acımaz bir insan?

Wb'nin ortaya attığı Baba-Oğul ilişkisi ciddi bir şekilde sorgulanmalı.

Kendisi tayfadakilerinin bir babasıysa babalığını yapıp oğlunu yaptığı yanlıştan geri döndürmeliydi. Oğul hata yapmış olabilir ama bir hatasından onu silmek yakışır mı? Yakışmaz.
Alayı işgüzar bunların işlerine gelince kahraman gelmeyince korsan, işlerine gelince onurlu kılıç ustası gelmeyince korsan.

Üye silindi 1004

Dediklerine katılıyorum.

Onu geçtim Oden'i affetme eyvallah ama ya oğulu,eşi ??Sırf Oden bir hata yaptı diye onlara da mı acımaz bir insan?
Bu adamın mottosu babaları için çocukları cezalandırmayın. Beyazsakal galiba Oden yüzünden Momo'yu cezalandırdı. :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık