Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999: Seni Beklerken Mayaladığım Sake

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Muazzam

Kullanılan: 144 55.8%
  • Normal

Kullanılan: 80 31.0%
  • Boş

Kullanılan: 34 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    258
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sakuraların altında Edward ve Roger'ın sake içmesini aklıma getirme. Aklıma geldikçe Oda'nın embesil olduğunu düşünüyorum. Gerçi orada da şey sıkıntısı var.

"Yavv Edward D.leri bilin mi?"

"Aaaaa evet benim tayfada D. soyadlı bir çocuk var."
"Benim koca koca adamları durduran kreş üyesi veletten mi bahsediyorsun yoksa?"

"Yok yav onun yol üstünde bulduk biz"

Peki bu arc bittikten sonraki gücü intikam arayışına çıkması için yeterli olur mu senin için ? Yani anladığım kadarıyla çıkmadı çünkü güçsüzdü diyorsun, o güce ulaştığında ben intikam peşinde koşmam kendi hikayeme devam ederim derse Luffy'nin adamlığını sorgular mısın ?
Boş ver yav. Sabo sevip WB'den intikam bekliyorlar, sen de kendini yoruyorsun. :d

Üye silindi 1004

İşte burada hep boşa düşüyorsunuz WB'ye laf ediyorsanız aynısını diğerleri için de yapmalısınız, Luffy'nin intikam almakla uzaktan yakından alakası yok öyle bir niyeti falan da yok. Ben en azından hem mıhına hem nalına atıyorum.
Ben intikam alsın demiyorum. Direkt karakterin bugüne kadar ettiği özlü sözlere göre değerlendiriyorum durumu. Kendi ettiği lafların altında ezilmiş durumda. Ayrıca Moria'nın bile dişini geçirebildiği bir yerken Wano, çok insan ölür bahanesini samimi bulmuyorum.

Ayrıca Beyazsakal dediğimiz sahtekarın hayali Ace'i Korsanlar Kralı yapmak. Her türlü Kaido'ya saldırmak zorundaydı.

Ace eğitimsiz, çaylak haliyle akmış valla yeni dünyada ben bilmem backstorysini falan. Yoluma bakarım. Ace y2 etmez diyenlere çaylak haliyle güzel ağız payı veriyor reis.
Akmış dediğin ne ? :D Logia olduğu için kolay ilerlemiş. Yamato ile karşılana kadar daha Yonkou tayfasından güçlü elemanlarla karşılaşmamış. Büyük ihtimal Jinbei dövüşü de bundan sonra. Yani Shichibukai de görmemiş. Ace Wano'ya gelene kadar adam akıllı savaş yapmamış yahu. Bu macerasının Luffy'e kıyasla ne kadar kolay geçtiğini gösteriyor. Yamato ile karşılaşınca ki o Yamato en 3 sene önceki Yamato, Kaptan olmadığına inammıyorum gibi bir laf ettirtiyor Ace'e. Logia olmanın yağını yemiş işte.:D

Wano'u basmış ama Kaido ve üst düzey yöneticilerin hiçbiri yok. Büyük ihtimal Tobi Roppo bile yok orada.:D

WB'nin tayfasına girdikten sonra bile WB sen kimsin çekiyor, Kaido yenemezsin diyor. Ace güçlenmeliyim diye ağlıyor yerde.:D Ben Ace'i öldüğü sıra en fazla 3. Komutan gücünde diye bekliyyorum artık.:D

Bunu bilemezsin. Teach ve Akainu ile karşılaştığı zaman anlaşılacak bu durum.
Teach'den bahsedildi oralı bile olmadı Akainu'da ise yarasını tuttu, hiç intikamdan söz falan etmedi yapma Hasan olan şeyi kabul et bir kerede. Luffy'nin hiç bir zaman intikam motivasyonunu görmedik bu kötü bir şey de değil herkes Ace gibi olmak zorunda mı.
Boş ver yav. Sabo sevip WB'den intikam bekliyorlar, sen de kendini yoruyorsun. :d
Kendimi çok yordum iki gündür gerçekten, neyse salıyorum artık bahanelere sınır yok sonuçta xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık