Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999: Seni Beklerken Mayaladığım Sake

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Muazzam

Kullanılan: 144 55.8%
  • Normal

Kullanılan: 80 31.0%
  • Boş

Kullanılan: 34 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    258
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace tamaya olanlar için mi kaido devirmek için mi gitmiş yamatoyu bulmuş :D çözemedim yada ilk kaido gözüne denk kestirdi baktı tık yok beyaz sakala gitti ondanda tek yedi asdadsasd :D

Yaşlı Wb Akainu yu saf dışı bırakırken bile zor dayanıyordu. Bilemiyorum fazla mı abartıyorsunuz. Ne yapsaydı Kaido y la teke teke mi çıksaydı serumlarla? Adam köşesine çekilmişti işte

Gücünü falan bilmem de, Ace sevdiğimiz bir ağabeyimiz. O, sabaha kadar Luffy'yi anlatsın, biz de dinleyelim.

Yamato, bir şekilde bizim gemiye binecek gibi. Umarım direkt tayfa üyesi sayılır.

Marco yine hiç tatava yapmadan icraat peşinde koşuyor. Zoro ile diğerlerinin ayrılması gerektiğini anlamış ve Zoro'yu taşımaya başlamış. Hem çalışkan hem zeki.

Bakalım 1000.bölümde özel bir şey(ler) olacak mı? Sanki çatıya ulaşmayla sonlanacak gibi duruyor.

Pedro'dan sonra parti yapmış insanlar bunlar. Aynı kişi Jimbei'ye ölsen bile ölme demiş birisi. Lütfü(Oda) yoluna bakar. Koşullar uygunsa gider alakasız kişileri bile kurtarır değilse ölsen bile ölme de diyebilir. Bunlar seride yaşanmış şeyler.
Pedro ile bir bağı yoktu. Ne ailevi ne tayfasal.
Jinbei olayın da ise luffylerin orada kalması jinbeilerin aleyhine olacaktı. Adamlar balıkadam ve istedikleri zaman denizin altına girebilirler. Bm korsanlarınin alayı da meyve kullanıcısı olduğu için onların peşine düşemezdi. Yani luffy orada yapılabilecek en mantıklı hamleyi yaptı. Yoksa hepsi ölürdü.

Yaşlı Wb Akainu yu saf dışı bırakırken bile zor dayanıyordu. Bilemiyorum fazla mı abartıyorsunuz. Ne yapsaydı Kaido y la teke teke mi çıksaydı serumlarla? Adam köşesine çekilmişti işte
3 yıl önceki wb ama bu, squardo'dan mızrak yiyen değil uykusunda ace tekleyen wb

edit: Abartıldığına katılıyorum ama, wb haksız değildi o kadar da

Üye silindi 1004

9 Kın kadar bile sıkıntı yaratamazdı kalpten giderdi zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık