Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 999: Seni Beklerken Mayaladığım Sake

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Muazzam

Kullanılan: 144 55.8%
  • Normal

Kullanılan: 80 31.0%
  • Boş

Kullanılan: 34 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    258
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sengoku, rocks için Roger'ın en büyük rakibi diyor. Bu yüzden rocks vs Roger garanti. Garp da wb'ın içinden geçmiştir zaten. Kaido miço olduğu için ya kaçmıştır ya da teklenip geçilmiştir. Kalanlarını da roger korsanları ve denizciler halletmiştir.
En büyük demiyor, olabilir diyor.

Gelecek bölüm spoilerı ne zaman gelecek diye merak edenler icin bunu paylaşayım.
From redon:The Spoilers for chapter 1,000 will be released between Wednesday, December 23 (at the earliest) and Thursday, December 31 (at the latest), except for December 25, which is a holiday in Japan. They can come out any day, even images before text.

Gelecek bölüm spoilerı ne zaman gelecek diye merak edenler icin bunu paylaşayım.
From redon:The Spoilers for chapter 1,000 will be released between Wednesday, December 23 (at the earliest) and Thursday, December 31 (at the latest), except for December 25, which is a holiday in Japan. They can come out any day, even images before text.
Meali ne bunun.

Kesin veri vermekle olasılık söylemek aynı şey değil yani olabilir diyorsa başkası da olabilir anlamı çıkar.
Tamam da ben ondan bahsetmiyorum ki. Garp vs rocks gibi bir şey olmamıştır, çünkü roger ile vs attığını söylüyorum. Yoksa olabiliri olamazı çok umurumda değil.

Tamam da ben ondan bahsetmiyorum ki. Garp vs rocks gibi bir şey olmamıştır, çünkü roger ile vs attığını söylüyorum. Yoksa olabiliri olamazı çok umurumda değil.
küçük çaplı bir MF savaşı gibi olmuş olasılığı da var kim kime dum duma diye. Ama Roger vs Xebec daha çok karşılaşmıştır o olası.

Güzel haber işte. Eğer güzel gelirse diğer bölüme kadar bunu konuşuruz kötü gelirse bu ne biçim 1000. bölüm diye bunu konuşuruz. xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık