Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Franky sasaki ile vs atıyor ama hala zoro vs king'i garip bulan var alışın artık yakın da herkes reisin gercek gücüne tanık olacak. ?

Franky sasaki ile vs atıyor ama hala zoro vs king'i garip bulan var alışın artık yakın da herkes reisin gercek gücüne tanık olacak. ?
Nami ve usopp Ulti ve P1'a meydan okuduğunda da böyle hypelanmıştık ama jinbei vs who olacaksa, sasaki vs franky baya saçma olur. Belki brook da vs ye dahil olur da güç dengelerini bozmadan düzgünce vs okuruz. :bilmem:

Bu seride sağ kollar kaptanlarıyla çok alakasız güçte.İstisnası da yok.Rayleigh deniyordu Ray dengi adama Roger'ın ne yaptığı biliniyor zaten.Zoro bence bu konuda istisna olur ama bu gidip de Zoro ölüm eşiğine getirir demek değil.Yüksek zorluk verir ama kaybeder seri sonu hallerinde diye düşünüyorum.Rayleigh'in Roger'a yüksek zorluk verebileceğini düşünmüyorum onu da söyliyeyim.Şu anki Zoro yüksek zorluk veremez ama Luffy'ye.
Yalnız o Roger, Prime Roger'dı. Ancak Oden'in o noktada prime olduğunu sanmıyorum. Rayleigh ile o noktada denk miydi bilinmez. Ayrıca Oden'in karakteri, açık vermeye ve terste yakalanmaya çok müsait. Luffy gibi zurnalanabilir yani. O adada Roger net oğlu net bir şekilde Oden'den güçlüdür. Ancak bir sahne tüm resmi yansıtmaz. Yine iyi bir dövüş verebilir.
Ray hala King ve Kata'dan daha yakın olabilir kaptanına. Belki Beckman da yakın çıkar. Zoro bu ikisinden daha yakın bile olabilir, hedefini göz önüne aldığında.

King de belki ihanet eder Kaido ya. Belki King boss u olur bu arcin.
Adama öz kızı ihanet ediyor. Astlarının çoğunu döverek kendine bağlamış çözülmek için can atıyor bu astlar.
Adam en işlevsel ortağının kafasını kesiyor neden öyle planlarına uymuyormuş artık.
Kaido yu bu kafasızlıkla en son kendi tarafından biri aradan çıkartıcak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 52)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık