Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji için kalan opsiyonlar: King, Queen, Daifuku, yok. Sizce Sanji vs Queen kesinleşti gibi mi yoksa Oda Sanji vs Daifuku rematch gibi bir rezil kepazeliğe başvurur mu?

Luffy hele bir vursun güçlü ataklarından birini bakalım ne oluyor.:D Adam g3 ile vurdu çenesini çıkarıyordu saf dışı kaldı Page One. Hem de 2vs1 yapıyorken.:D Yeni tekniği ile vursa amel defterini kapatırdı.:D G3 Tabancası Luffy'nin en güçlü tekniklerinden sayılamayacak bir saldırı.:D Oysa Zoro'nun o saldırısını Purgatory Onigiri'den güçlü görenler vardı.:D
Saf dışı mı kaldı? :D Page One, Usopp ve Nami'yi öldürüyordu, nasıl saf dışı kalmak bu? :D Zoro hangi saldırıyı kullandığını söylesene ben görmedim saldırı ismi. :/

Adamın kendisi diyor yandaki fodderlar da onaylıyor nasıl bir darbe aldığını.2.yese amel defteri kapanır çok bariz bir şey bu.Ki o atağı yedikten sonra Ulti bunu yakalayınca bile gözükmüyor Page One.Yeri öptüğü kesin o ataktan sonra.
Çenesi kırılacağı için mi k.o olacakmış? :D Anlık kço ise Apoo da oldu işte. Ben sırf başkaları bir şey dediği için karakter gömmeyi anlamıyorum. xd Ona bakacak isek Luffy'nin durumu daha kötü işte. Komutan teklemesi beklenirken Page One'a tek atamadı. xd

Zoro'culara buraya alalım.:D Dof'a zamanında 2v1 yaptılar deniyordu.:D Ula garibimin Apoo'ya Kid vurdu. Sonra Zoro vurdu. Yetmedi Drake de vurdu.:D Zoro ilk aşamasını geçti. Luffy ile benzerlik kuracaksak Zoro'nun Dof'u düştü ama burada sıkıntı Zoro'nun Law'a daha çok benzemiş olmasında. Neyse sırada bir Cracker dövüşü var. Bakalım ne olacak.:D

Saf dışı mı kaldı? :D Page One, Usopp ve Nami'yi öldürüyordu, nasıl saf dışı kalmak bu? :D Zoro hangi saldırıyı kullandığını söylesene ben görmedim saldırı ismi. :/

Çenesi kırılacağı için mi k.o olacakmış? :D Anlık kço ise Apoo da oldu işte. Ben sırf başkaları bir şey dediği için karakter gömmeyi anlamıyorum. xd Ona bakacak isek Luffy'nin durumu daha kötü işte. Komutan teklemesi beklenirken Page One'a tek atamadı. xd
Evet.Luffy Page One'a ne ileri silahlanma ne de g4 kullanarak yaptı bu atağı.Basic g3 adamın aklını aldı.2.ciyi yese yenilirdi direk.Adamın kendisi çenem gidiciydi diyor ne yapıcak daha dövüşecek mi.Yandaki adamlar çok büyük darbe aldınız diyor adam çeneyi tutuyor bide 2v1 esnasında oluyor bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık