Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998: Antik Zoanlar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben adil dövüşmem diyor zaten Luffy.Adam olsaydı Kata gibi bana da bir tane red hawk çakın derdi.Yada eşiti saldırı yapaydı Law.Hani sonradan şöyle böyle tek ve temiz yendi diye tartışanlar için.Ama çakal bunlar ikiye bir kıstırıyorlar yaparlar mı hiç.O saldırıdan sonra en kötü jenerasyonun en kötüsü olduğunu da Law söylüyor zaten.Çok çakalsın adi herif gibisinden.:gamyon:
Katanın Doftan delikanlı olduğu dışında söylediğin şeyde hiçbir haklılık payın yok be reis :D Sanırsın bana Dof eşit şart olmadı mı ringe çıkmayan bir babayiğit :D

Ace hiç olmazsa kimseden medet beklemiyor kendi işini kendi yapıyor. Luffy gitsin Kaido'ya girmek için milleti ittifağa çağırsın. :/ Sonra herkes onu çağırıyor dersin.
Kimseden medet beklemiyor mu? MF'de ne okuduk biz? Ace ve ona yardıma gelen bir ton insanı.:D Sevincten ağlıyordu :(

Ben adil dövüşmem diyor zaten Luffy.Adam olsaydı Kata gibi bana da bir tane red hawk çakın derdi.Yada eşiti saldırı yapaydı Law.Hani sonradan şöyle böyle tek ve temiz yendi diye tartışanlar için.Ama çakal bunlar ikiye bir kıstırıyorlar yaparlar mı hiç.O saldırıdan sonra en kötü jenerasyonun en kötüsü olduğunu da Law söylüyor zaten.Çok çakalsın adi herif gibisinden.:gamyon:
Luffy : Ben adil dövüşmem
Fanları : Luffy adil dövüşür.
Luffy : kaçarım
Fanları : Kaçmaz
Luffy : Hakim yetersiz
Fanları : Yalan söylüyor inanmayın bu şerbetsize
Olay bu taraflara doğru gidiyor.

Harbi haki olayı ne oldu Emre bir şey çıkmadı mı oradan :bilmem:

Resim aramakla uğraşmak istemiyorum. PH, Tottoland'de kafeste kurtarılmayı beklediği anlar, Hancock ve diğer kişilerin Smoker'ın ve başka kişilerin ellerinden kurtarması, Robin'in ve diğer kişilerin tayfaya gelmeden önce birkaç dakika içinde öleceği kesin olan rufinin hayatını kurtarması. Her arc gibi yine bu arc mahkum edilmiş bir prenses misali esaretten kurtarılması...

Kimseden medet beklemiyor mu? MF'de ne okuduk biz? Ace ve ona yardıma gelen bir ton insanı.:D Sevincten ağlıyordu :(
Ace mi çağırmış onları? Luffy, Kid'i çağırıyor ama Kaido'ya gireceksen takım olalım mı ayağı çekiyor. İki sayfa önce kimseyi o çağırmaz dediğin adam. Bugün de mat oldun yine hayırlısı bakalım ne kadar gidecen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık