Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998: Antik Zoanlar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger korsanlarının bağı tayfa içindeydi sadece. Roger öldüğünde irtibatı kestiler. Roger kendi bile dağılın, bu iş bitti diyor. Wb korsanlarında ise dediğin gibi aile bağı olması bir yana wb ölürken bile birbirinizi bırakmayın diyor.
Roger bir oğlu olduğunu bile söylememiş Ray'e cidden değişik.

Montona haklısın da bu bir manga sonuçta gerçek hayat değil. Balıkadam, şeytan meyvesi falan var yani bırak kahinlik de büyücülük de gerçek olsun One Piece evreninde. :D
Manga ortada reis. İnanmak istemeyen inanmaz.
Roger bir oğlu olduğunu bile söylememiş Ray'e cidden değişik.
Garp'a güvenmiş. Gerçi ben de olsam ben de söylemezdim. Kendini pazarlayan adam'a çocuk mu emanet edilir yav? :D

Manga ortada reis. İnanmak istemeyen inanmaz.

Garp'a güvenmiş. Gerçi ben de olsam ben de söylemezdim. Kendini pazarlayan adam'a çocuk mu emanet edilir yav? :D
Rayleigh diyor biz cahildik diye. Roger'i da başımıza alim yaptın be Chris, bu Luffy fanları mangadan çakmıyor harbiden.

Rayleigh diyor biz cahildik diye. Roger'i da başımıza alim yaptın be Chris, bu Luffy fanları mangadan çakmıyor harbiden.
Ortada bir kehanet var mı? Var. Gerçekleşiyor mu? Gerçekleşiyor. Hem de bir değil, iki kehanet. Rogerların cahil olup olmaması beni ilgilendirmiyor. Ortaya kehanetler atılıyor ve hepsi de gerceklesiyor. Bu kadar sayın zoro+ Ace fanı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık