Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998: Antik Zoanlar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2009-2010'dan beri buradayım pek sanmıyorum geçeceğini. Ama günün birinde çocuklarının adını Roronoa koymazlarsa ya da vücutlarına Zoro dövmesi yaptırmazlarsa samimiyetlerine inanmam. :D
-
Keşke Yamato tayfaya gelse de Oden gibi Dünya'yı gezse ama bu gidişle bizim bücüre analık/babalık yapacak arc bittikten sonra.

Sizce Ace 4 yıl önce Wano'ya ilk gelişinde mi Kaido'nun karşısına çıktı yoksa daha sonra Wano'yu bir kez daha ziyaret etti ve Kaido'yu yenmeden Tama'yı görmek istemedi mi? Ben sayıyı okurken Ace'in ilk gelişinde Onigashima'ya gittiğini varsaymıştım ama başka türlü düşünülen yorumlar da gördüm. Hoş, Ace'in Beyazsakal Korsanları'na katıldıktan sonra Wano'ya tek başına dönmesi Newgate'in Wano tutumunu daha da yerin dibine sokacaktır ve Marco ve Izo'nun haberinin olmaması daha da garip kacaktır. Sizce mümkün mü böyle bir senaryo?

Sizce Ace 4 yıl önce Wano'ya ilk gelişinde mi Kaido'nun karşısına çıktı yoksa daha sonra Wano'yu bir kez daha ziyaret etti ve Kaido'yu yenmeden Tama'yı görmek istemedi mi? Ben sayıyı okurken Ace'in ilk gelişinde Onigashima'ya gittiğini varsaymıştım ama başka türlü düşünülen yorumlar da gördüm. Hoş, Ace'in Beyazsakal Korsanları'na katıldıktan sonra Wano'ya tek başına dönmesi Newgate'in Wano tutumunu daha da yerin dibine sokacaktır ve Marco ve Izo'nun haberinin olmaması daha da garip kacaktır. Sizce mümkün mü böyle bir senaryo?
Her iki türlü hikâyede açık oluşuyor bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık