Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998: Antik Zoanlar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir işe yaramak istiyor bence adam napacağını şaşırdı sdfhsdf
Hater gözlüğümü takıyorum: Zoro'nun saldırıp ıskaladığı ve Marco'nun teklifini bir arada alırsak, Oda Marco üzerinden, Zoro'nun tek başına yukarı çıkmaya gücünün yetmeyeceğine gönderme yapıyor. xd

Hater gözlüğümü çıkarıyorum: Zoro'nun hızlı bir şekilde yukarı yetişmesi için o teklif çok iyi bir fırsat.

Son düzenleme:
Hater gözlüğümü takıyorum: Zoro'nun saldırıp ıskaladığı ve Marco'nun teklifini bir arada alırsak, Oda Marco üzerinden, Zoro'nun tek başına yukarı çıkmaya gücünün yetmeyeceğine gönderme yapıyor. xd

Hater gözlüğümü çıkarıyorum: Zoro'nun hızlı bir şekilde yukerı yetişmesi için o teklif çok iyi bir fırsat.
Hater gözlüğünle daha derinlemesine inceleme yapmışsın.

Hater gözlüğümü çıkarıyorum: Zoro'nun hızlı bir şekilde yukerı yetişmesi için o teklif çok iyi bir fırsat.
Tek zoro'yu değil, robini, brook'u falan da çıkaracak herhalde. Koskoca adamı halk otobüsü yaptılar. :/

Reis cidden gücü yetmez yalnız fodder keserken huf huf çekiyor adam ksdfkdff

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık