Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998: Antik Zoanlar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Sanji, tayfadaki en güçlü gözlem hakisine sahip üye olduğunu öğrendik. Acaba ileride geleceği görebilecek mi Luffy gibi ?
Sanjinin ilerisinin Luffy olduğunu sanmıyorum. Sen zaten demişsin en iyi Sanji diye. Sadece kullandıkları gözlem türleri farklı. Luffy gözlemini Sanji kadar ilerletebilirseasıl ne olur onu merak ediyorum ben. Geleceği görmede nasıl bir boyuta ulaşır acaba?

Yamato Ace’i marineford’a kurtarmaya gitmiş ama hain Shanks tarafından durdurulmuşlar düşüncesi çık aklımdan. Belki bundan dolayı bile hapiste kalmış olabilir :(
Yamato Luffylerin ödüllerini biliyor, tayfayi tanıyor. Gazete okuyor yani. Ace'in ölümünü de görmüş olmalı. Cidden gitmek istemiş olabilir, babasına ricacı da olmuş olabilir. Kaido Ace'i kurtarmaya gidecekken Shanks tarafından durdurulmuş da olabilir. Geniş konular :eek:

Yamato Luffylerin ödüllerini biliyor, tayfayi tanıyor. Gazete okuyor yani. Ace'in ölümünü de görmüş olmalı. Cidden gitmek istemiş olabilir, babasına ricacı da olmuş olabilir. Kaido Ace'i kurtarmaya gidecekken Shanks tarafından durdurulmuş da olabilir. Geniş konular :eek:
Öteye taşıyayım belki sevgilisidir. Arc sonu bir de bebek çıkarsa ortaya tamam :flaugh:

O yüzden shanks sonradan wb korsanlarını kurtarmaya geliyor değil mi? :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık