Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 998: Antik Zoanlar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdilik Who's Who ile Jinbe, Black Maria'yla da Sanji eşleşti ama bu değişebilir diye düşünüyorum. Tahminlerimde Who's Who vs Brook ve Robin vs Black Maria vardı. Eğer Marco bu sayıda dediği gibi Robin ve Brook'u da taşıyacaksa bunlar hala gerçekleşebilir gibi geliyor. Aksi takdirde denk gibi görünen Sasaki ve Who'nun sırayla Franky ve Jinbe'yle dövüşmesi biraz dengesiz olacak. O durumda Franky canını dişine takıp dövüşten büyük yaralarla çıkarken Jinbe'nin nispeten rahat bir galibiyet almasını okuruz. Ama Brook ve Robin'in yukarı katlara çıkıp da faydalı bir şeyler yapabilecekleri tek senaryo Who's Who ve Black Maria'yı yenmek gibi duruyor. Bir de tüm Tobi Roppo'yu double spread sayfalarla gezmişken ödüllerini neden açıklamazsın artık be adam?

Tabii sayının benim için asıl heyecan verici kısmı son panel. 999. ve 1000. sayılar bir Ace flashback'ine ayrılırsa epey sevinirim. 1000. sayının sonunda da WCI finalindeki Zeff-Sanji çifte paneli gibi bir sayfayla Luffy ve Ace'in yan yana saldırdığını görürsek çok hoş olur. Böyle bir olası flashback'in de Ace'in gücüyle ilgili bize nasıl bir done verebileceğini merak ediyorum, zira bu olaylar Ace'in Jinbe'yle dövüşmesinden önce gerçekleşiyor. Belki Oda bu timeline'ı fazla kafasına takmadan güçlü bir Ace çizer. Ben Ace'in sağ kola yakın bir yerde olduğunu düşünüyorum ama henüz Beyazsakal Korsanları'na bile katılmadığı bir dönemde gücünü nasıl yansıtacak emin değilim.

Bu arada Apoo, Zoro'nun saldırısıyla tamamen saf dışı kalmamış. Bunun olabileceğini düşünüyordum, süpernovaların hiçbiri kolay rakipler değiller.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık