Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O k.hakiyle mümkünatı yok.Karakterleri çok küçümsüyorsunuz.King'i tanklayan adama Queen low diff falan atamaz.Adamın net ctsi Sanji zaten.
Tayfa küçümseniyor baya. Kimse kusura bakmasın ama Law'ın Kaido'ya falan girdiği yerde Zoro da girer. Zoro doğru düzgün birisini indirmediyse Law da indiremedi. :/ Eskiden motivasyonu yok deniliyordu, motivasyonu da çıktı. Ki girdiği zaman şov yapmayacak büyük ihtimal Kınlar'dan daha fazla hasar verip, dövüş dışı kalacak. Herkes elinde sonunda sadece Luffy'nin kalacağını biliyordur. Izo'nun kurşun sıktığı, Kin'emon kestiği Kaido'ya bırakalım da daha fazla hasar verecek seviyede olsun artık.

Üye silindi 5781

Bahsettiğin şey, Oda’nın dövüş çizme şekliyle alakalı olabilir mi? Zoro’ya geçilen bir iltimastan ziyade.
Ikisi ile de alakası var.Ya bu adam Killer ile kapışırken Killerdan kılıç yeme sebebi olarak arkasındakı gavatın saldırısını öne koydu , böyle büyük bir torpil olabilir mi ?Kid-Killer neyse Luffy-Zoro bizim için öyleydi hikayesel açıdan.Zoro güçlenmeli , güçlü olmalı o seviyede olmalı zaten ama bir anda Ronin kılığına girip herkesi kolayca deşmesi cok garip geliyor bana.

Mihawk etkenini daha iyi açıklasa ona da tamamım ama mihawkla ilgili de bir şey açıklamadı pek.
Luffy KK 2. kolundan eğitim aldı , o bu kadar kolay çıkmadı merdivenlerini ; bu da başka bir hikaye.Acilen Zoro'nun karşısına kumandan çıkıp tokat yemesi gerekiyor ki göt olayım.Bi kumandana o kadar kafa tutmak kolay olmamalı.Bunu WCI'da Sanji-Katakuri için de düşünüyordum.Mermisini dodgeladı ama dövüşemezdi onunla.

Tayfa küçümseniyor baya. Kimse kusura bakmasın ama Law'ın Kaido'ya falan girdiği yerde Zoro da girer. Zoro doğru düzgün birisini indirmediyse Law da indiremedi. :/ Eskiden motivasyonu yok deniliyordu, motivasyonu da çıktı. Ki girdiği zaman şov yapmayacak büyük ihtimal Kınlar'dan daha fazla hasar verip, dövüş dışı kalacak. Herkes elinde sonunda sadece Luffy'nin kalacağını biliyordur. Izo'nun kurşun sıktığı, Kin'emon kestiği Kaido'ya bırakalım da daha fazla hasar verecek seviyede olsun artık.
King-Zoro,Sanji-Queen vsleri garanti.Kendi çizdiği karakterlere bile belli ettiriyor zaten arc sonu rakipleri olduklarını.Usopp'un Ulti tankladığı yerde zahmet olacak ama.Dof tarafından rahat dövülen adam Kaido'ya yürüyecek ama kimse bahsetmiyor zaten.

Kid ve Law uzun süre sonra gözüktü. Zoro'da şovunu yaptı. Gözükmeyen tek bir karakter kaldı :oleyo2: @Aiden

Ben konuştum Aidenle kapı geçme izni istemeye gitmişler Smoothie'yle.

Ikisi ile de alakası var.Ya bu adam Killer ile kapışırken Killerdan kılıç yeme sebebi olarak arkasındakı gavatın saldırısını öne koydu , böyle büyük bir torpil olabilir mi ?Kid-Killer neyse Luffy-Zoro bizim için öyleydi hikayesel açıdan.Zoro güçlenmeli , güçlü olmalı o seviyede olmalı zaten ama bir anda Ronin kılığına girip herkesi kolayca deşmesi cok garip geliyor bana.

Mihawk etkenini daha iyi açıklasa ona da tamamım ama mihawkla ilgili de bir şey açıklamadı pek.
Luffy KK 2. kolundan eğitim aldı , o bu kadar kolay çıkmadı merdivenlerini ; bu da başka bir hikaye.Acilen Zoro'nun karşısına kumandan çıkıp tokat yemesi gerekiyor ki göt olayım.Bi kumandana o kadar kafa tutmak kolay olmamalı.Bunu WCI'da Sanji-Katakuri için de düşünüyordum.Mermisini dodgeladı ama dövüşemezdi onunla.
Yazarın gereken zamanda işlememesinden kaynaklı. Kaç arc sırf Luffy odaklı gitti. Wano'da bile Zoro'yu ve Sanji'yi eğitecek adam istese çıkartabilirdi. Tengu, Zoro'yu eğitirdi, eskilerden bir Ninja da Sanji'yi ama sadece Luffy'i haki konusunda eğitmeyi seçti maalesef. Luffy eğitim görürken, Kid'i bile hapishaneden çıkardı o an. :D

Oda'nın seçtiği yol bu maalesef. Neyse ki arada Zoro'nun kral haki ve kara kılıç üstünden hakisinin gelişebileceğini gösteriyor.

King-Zoro,Sanji-Queen vsleri garanti.Kendi çizdiği karakterlere bile belli ettiriyor zaten arc sonu rakipleri olduklarını.Usopp'un Ulti tankladığı yerde zahmet olacak ama.Dof tarafından rahat dövülen adam Kaido'ya yürüyecek ama kimse bahsetmiyor zaten.
King ve Zoro olacağını sanmıyorum ama Sanji ve Queen'e kesin gibi bakıyorum.

Mantık dışı güçlenme yok bazılarının çizdiği sınırları aşan bir güç var. İki yıl aradan sonra defalarca yazdık Zoro hala gizli ne kadar güçlü belli değil diye. Sadece isimleri ve teknikleri değiştirsek belki anlaşılır.

İki yıl sonra tayfaya dönen Sanji, Diable bile yapmamışken ne kadar güçlü olduğunu biliyormuşuz gibi yapalım sonra istediğimiz sınırlarda değilse gücü, aaa ne kadar mantık dışı diyelim :oleyo2: Zoro, yüksek Sama hazretlerinin, gözünü verip aldığı eğitimle boş beleş işleri karıştırmayın :at:
Zoro Enma'yı aldığı sıra güçlendi zaten ama hala yetersiz. Killer tekinden sonra Enma ile bir kaç antrenman ve sonuç gelişme ama hala yetersiz. Görürüz zaten.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık