Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King i yenecek zaten biraz bekle Sağ kolun kralı olacak :artiz:
Tamam.
Kralın hakisi Chinjao'da da var...Üç imparator ile olan ilişkisi demişsin ama sadece gökten kafasına düşen Kaido'yu görebilmiş. Kaido'dan dayağını yiyip oturmuş, Linlin'in sadece komutanını yaralayıp kaçmış, Shanks'ın adamlarından birine kolunu vermiş. Bunlar yeterli "feat"lerse; Mihawk'ın en iyi kılıç ustası unvanına sahip olması, Shanks'ın olduğu adaya geldiğinde Shanks'ın adamlarının altına kaçırması, Shanks'ın Beyazsakal'la konuşurken "Bu yarayı Mihawk'tan almadım." demesi de benim için yeterli. Tek icraatı Smoker'ın sopasını tutmak olan Dragon'un fanı olarak Mihawk'a laf söylemen de çok ilginç gerçekten.
Kralın Hakisi Chinjao'da da var. :D bu cidden komik olmuş sonuçta Garpın kafasınu yamultmak için dağda antrenman yaptığı bir adam. Chinjao'da da var diyip işin içinden çıktın öyle mi ? :D güzel.. baktığın zaman Garp, Sengoku, Newgate, Rayleigh, Chinjao, Roger, Kaido, Linlin, Shanks, Katakuri, Boa Hancock, Kozuki Oden, Monkey D. Luffy gibi büyük isimlerde... eskilerin neredeyse hepsi prime döneminde serideki zirve adamlarmış. Kaido'dan Luffy'de dayak yedi. Önemli olan dayak yemesi değil ki. Shanksın adamına kol vermiş diyorsun direkt Shanksın almadığı belli değil. Yazında argüman değil sadece Haterlık görüyorum. Yeni Jenerasyonda Luffy'den tek yüksek adam kendisiydi. Wanoda ikisini Udonda Rival olarak çizdi. Saboady'den en ön plana çıkan üç novadan Luffy D klanı ve Fatihin hakisi Law'a D klanı Kid'e de Fatihin hakisi verdi. Üç imparatora bir şekilde dişini geçirmiş veya geçirmeye çalışmış. Luffy Law tarafından ihanete uğrasa Kafasına imparator düşse heralde o da kaybederdi... Tek icrati Smokerın sopasını tutan adamın fsnı olarak Mihawka laf atmam mı ? Bu yazının en güldüğüm kısmı JJDJDKDKDN iyiymiş cidden. Yanlız Gömmeye çalıştığın adam En büyük savaş boyunca orada olmamasına rağmen Filo Amiralinin dilinden düşmedi. Dünyadaki en tehlikeli adam ünvanına sahip. Bu ikilinin ödülü hiçbir korsan geçemedi dedi mangaka çünkü tek geçen kişi devrimcilerin Lideri. Öyle konuşuyorsunki sanki Dragona sahne sırası gelmişte beklentinin altında performans gmstermiş. İcraatsiz bir herif. Adam Impel Downa sızmış. Krallıkları ele geçirdiği için Kureha hükümet vahim halde olmalı Wapolü çağırdığınıza göre gibi bir sözü var. Devrimcilerin icraatleri gösterilsin çok kötüyse o zaman laf edersin Mihawk en büyük savaşta yer aldı ve Çöp oğlu çöp bir performans gösterdi. Ve hani bu asosyalin bir vizyonuda yok. Dragonun tek olayı savaşıp Babunlarla sohbet etmek güçsüzleri Beyazmaviye kadar kovalamak falan değil. Vizyon olarak Mihawkı alır. Yeri en alt katmanına sokar. Sen en güçlü Kılıç Ustasıysan. Ağzın sulanarak Daz Bones teklemeye koştuğun gibi Crocodile'a falan da ayar vermeyi bilmen lazım. Beğenmediğin Jozu bile tek omuzda döktü dişlerini bir tane daha omuz atsa Allahına kovuşturuyordu. Sonra gidiyorsun Luffy ile uğraşıyorsun. Vista ile iki kılıç tokuşturup savaşı noktalıyorsun. Eee ne anladım ben Mihawktan duello arkadaşı Shanksın çok eskiden beri imparator olmadığını öğreniyoruz sonra peşinden Wanoda adı sanı geçmiyor ama en güçlü kılıç çı yersen... Kılıcın memleketine bile gitmemiş.

zoroda süpernova ama teke tekte apoo'yu alma ihtimali yok.

adam drake, zoro ve bir sürü çöp samuray tarafından kovalanıyor. az önce kidden ölümcül bir vuruş yemiş.

ayrıca spoilerda tek attığına dair bir ifade de yok, belki 10dk boyunca çarpıştılar bilmiyoruz. zaten kidin vuruşu sonrası tek atma diye bir şey olmaz, kid+zoro+drake yenmiş olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık