Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şunu da diyim Apoo'nun saldırısından sonra bayılan Zoro olsaydı Luffy fanlarının lincinden Zoro hakkında hiçbirşey yazamazdık. Siz iyi yazıyorsunuz :/
Yahu siz Killer'ın tekinden sonra günlerce baygın kalan Zoro'ya karşı bile bir şekilde yazmaya devam ettiniz bu çocuk oyuncağı...:D

O gün Zoro'cuların genelinin mesajı şu şekildeydi, 'Yahu biz Zoro'nun dayanıklılığını biliyoruz'.:D

Yahu siz Killer'ın tekinden sonra günlerce baygın kalan Zoro'ya karşı bile bir şekilde yazmaya devam ettiniz bu çocuk oyuncağı...:D

O gün Zoro'cuların genelinin mesajı şu şekildeydi, 'Yahu biz Zoro'nun dayanıklılığını biliyoruz'.:D
O dövüşte Zoro'nun tek yemediğini ve iki kılıç kullandığından tam gücünde olmadığını sen de biliyorsun. (tek yemek derken tek saldırıda yenilme bazında kastettim)
Aynı şekilde Killer'de aklı başında değildi yani bir kıstas değil o dövüş.

Katakuri ve Luffy gibi içinden tırpan geçti illa ki ciddi etkisi olacak.

O dövüşte Zoro'nun tek yemediğini ve iki kılıç kullandığından tam gücünde olmadığını sen de biliyorsun.

Tek atakta bayılmadı mı Zoro? :D

1000 bölümde sabo gözükür. eğer bm inecekse sabo marco drake killer ile beraber indirirler.
Kaido da luffy kid law ve zoro
King vs sanji
Queen vs jinbe
Yamato vs who's who olur.

O dövüşte Zoro'nun tek yemediğini ve iki kılıç kullandığından tam gücünde olmadığını sen de biliyorsun. (tek yemek derken tek saldırıda yenilme bazında kastettim)

Ki benim düşüncem katakuri orda krndi kendine vurmasaydı luffy tarafından yenilmeyecekti. Tabi ana karekter faktörü ne yazikki luffy hep kazanmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık