Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Densetsu no Samurai
Hacı saldım yav OP sevdam bitme noktasına geldi yeminle. :D
Senin Roronoa Zoro fanı olma vaktin gelmiş geçiyor Rayden'cim.

Söz konusu zoro olunca 230 sayfa az geliyor :) zoro’nun kaidoyu yardığı zaman spoiler mesajlarını hiç düşünemiyorum, büyük bir ihtimal rekor kırabilir kıçı kırık Apo’ya tek atınca böyle ise gerisini siz düşünün :)
Zoro rekorların adamıdır.

Seri sonunda yonkou gücüne ulaşmış bir Zoro beni şasırtmaz,fakat Zoro'nun bu bölüm söylediği söz apaçık dünyanın en güçlüsü olmak istiyorum gibi bir şey.

O yüzden hayaller Paris yazdım.

Lütfen beni linçlemeyin Zoro dedi bunu ben değil.
Ne dediğini, çevirisini bilemem ama Zoro'nun hedefi zaten çok da farklı bir şey değil ;)

Oden bunu yalnız yaptı Zoroysa belki 20+ kişinin yardımı ile yapıcağı şübheli.
Yapabilir diyorum zaten. Yapacak demiyorum. Ama mevzu kişi sayısından çok o işi Enma ile yapabilmek. Mevzu derisinin sertliği çünkü. 10 kişinin yorduğu bir Kaido'yu, sıradan bir kılıç ustası böyle yaramaz. Olay Luffy'nin dediği gibi o kalın deriyi geçebilmek bence.

Oden One piece görmüş birisi.En büyük icraati Kaido kesti demekte yani ne biliyim
Oyun dönmese alacaktıda orda Kaido’yu biliyorsun
Bu mevzu güç olarak söylenmiyor mu? Ben öyle anladığım için güçten gittim. Ama işin içine bir bölgeyi yönetmek, Antik dili bilmek, One Piece'i bulmak hatta bulmaya direk sebep olmak bakımından Zoro, Oden'e kıyas edilmez. Güç olarak da doğru belki Kadio'yu alabilirdi ama icraat yapılan şeylerden söz etmektir. Sonuçta güç olarak gösterdiği en ileri şey bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık