Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok, hani Kaido ile işi yok denilen, Kaido'yu hedeflemiyor denilen Zoro. ;) Bir zahmet biraz keyfini yapalım değil mi?
Yok ne kadar istemesem de zoro, kaido'ya dalacak gibi ama benim kast ettiğim vs sürerken araya dalıp, adamı kesip buradan zoro, nova tekledi, zoro luffy ile eşit yorumlarıydı. Yani sırf şu sahne yüzünden zoro, ts sonrası luffy den güçlü mü döndü muhabbeti bile döndü... garip. :/

Yok ne kadar istemesem de zoro, kaido'ya dalacak gibi ama benim kast ettiğim vs sürerken araya dalıp, adamı kesip buradan zoro, nova tekledi, zoro luffy ile eşit yorumlarıydı. Yani sırf şu sahne yüzünden zoro, ts sonrası luffy den güçlü mü döndü muhabbeti bile döndü... garip. :/
Zoro isterse tek başına Kaido'yu alsın bu arc yine öyle bir şey olmaz. Bu seri öyle işlemiyor. Bu denge asla değişmeyecek Luffy>Zoro>Sanji. Sadece fark yakınlaşacak ve uzaklaşacak. Zoro yakın seviyede gelmiştir., gelmişse.

@Roronoa Zoro @William cutting @Silver şu adamlar sabaha kadar Zoro övse zerre gocunmam. Gocunan olacağını da pek sanmıyorum. Forumun Zoro'ya bakış açısı karakterin kendisinden çok üyelerin yazdıkları üzerinden şekilleniyor sıkıntı orada aslında.
Yani ben aslında geleceğe dair övme yaptım.
Ancak ortalık çok karışacak onu söyleyeyim.Bunlar daha iyi günler.Kan gövdeyi götürecek.Zoro kesti kim daha çok etkili oldu gibisinden çok tartışma olacak.Önce kimse kellesini alamadı dedirtti şimdi de Zoro keseceğim diyor.Birde bir şekilde kelleyi alırsa sen o zaman gör şamatayı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık