Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önden kesmiş arkasına geçmiş.Klasik Zoro hareketi.Hody gibi.
Şunu anlamayacak varsa hiç boşa anlatmaya çalışma.
Bunlar hep Hasan'ın başının altından çıkıyor eleman arkadan tekledi dedi sonra önünü alamıyoruz :oleyo2:

Hasan modu açmak lazım, Apo Drake ile uğraşıyorsa Zoro'da kendisine saldıran hastalıklı gifterslerle uğraşırken kesiyor, Reis hem saldırısını atıyor hem kendine saldıranları biçiyor :a:

Bunlar hep Hasan'ın başının altından çıkıyor eleman arkadan tekledi dedi sonra önünü alamıyoruz :oleyo2:

Hasan modu açmak lazım, Apo Drake ile uğraşıyorsa Zoro'da kendisine saldıran hastalıklı gifterslerle uğraşırken kesiyor, Reis hem saldırısını atıyor hem kendine saldıranları biçiyor :a:
Yalnız Alpa Zoro gifters keserek exp kasmış dedi iyi güldüm ona. :D

Hoş bulduk Fandaşşş... Bugün ve yarınlar artık bizim... :a: :a: :a:

Tamam öyle bir şey olmamış oluyor işte... normal bir seri okumuyoruz zaten... Mesela kaç voltluk elektrik Lastiğe zarar veremiyor... Enel vs Luffy... öyle düşün...
Aralarında bir vs olmadan olup olmadığını söyleyemezsin, olana kadar en mantıklısını konuşman lazım. En mantıklısı da yapabilmesi.

Aralarında bir vs olmadan olup olmadığını söyleyemezsin, olana kadar en mantıklısını konuşman lazım. En mantıklısı da yapabilmesi.
O zaman Kaido’nun sopasını da çeksin ya da mesela Law, Kaido ile bir çöpün bedenini değiştirsin...? Burada Fantastik bir seri okuyoruz reyiz... Zaten sen ne dedin? Oda yaptırmaz...

Nasıl en güçlü olacak? Benim bahsettiğim şey en temel mantık. Bir adamın manyetik gücü varsa metale yön verebilmesini beklersin en doğal olanı bu. Bu işin çizgi romanlardaki mantığı budur. Ha dediğim gibi Odacık'ın kıymetlileri kılıç kullanıyor diye zaten halihazırda kıstığı meyveyi iyice kısabilir. Ama benim dediğim olay en basit mantıkla olması gereken şeydir.
Her seride aynı şekilde işlenmiyor demek ki law da kaido'nun kolunun bacağının yerini değiştirsin o zaman nolcak ki ?

O zaman Kaido’nun sopasını da çeksin ya da mesela Law, Kaido ile bir çöpün bedenini değiştirsin...? Burada Fantastik bir seri okuyoruz reyiz... Zaten sen ne dedin? Oda yaptırmaz...
Tüm fantastik serilerde olan bir şeyi söylüyorum zaten. Kid'in istisnasız her metal üzerinde mutlak hakimiyeti olması lazım, mantıklı olan bu. Adam onu da yapamayacaksa meyveyi niye yemiş. Düşünsene Kid'sin, manyetik meyve yemişsin ama yazarın kıymetlilerine zarar verme diye gücün kısılıyor. Hoş olur mu?

Zoro'nun Apoo'yu katletmiştir arkadaşlar bu bir gerçek. Zoro'nun Apoo gibi bir Zurnacıya tek atması demek Luffy'nin Kaido'ya yürüyebileceği anlamını çıkartır.

Luffy Yonkou

Zoro YC1

Sanji YC2

Arc sonu güç kıyası budur aksini iddia eden gitsin Fairy Tail falan okusun.
Luffy 1/2
Zoro yc2
Sanji yc3 bekliyorum ft okumalı mıyım?

Tüm fantastik serilerde olan bir şeyi söylüyorum zaten. Kid'in istisnasız her metal üzerinde mutlak hakimiyeti olması lazım, mantıklı olan bu. Adam onu da yapamayacaksa meyveyi niye yemiş. Düşünsene Kid'sin, manyetik meyve yemişsin ama yazarın kıymetlilerine zarar verme diye gücün kısılıyor. Hoş olur mu?
Haki kaplı kılıçları çekebiliyorsa arc sonu Wano'yu Kidd'e devredelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık