Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar Zorocu filan değil One Piece fanıyım ama ne diceğimi bilmiyorum. Spoiler ilk defa içimi heycanla kapladı. Türkcesi çıkana kadar bakmayacağım. O panelleri o yükselmeleri ana dilimde hissetmek istiyorum. Gidip kılıç koklamak istiyorum. Luffy de Zoroyu görsün vay gardaşım dünyanın en iyi kılıç ustası olacak adamdan daha azını beklemezdim demesini istiyorum.:a:
Luffy öyle bir şey demez.Bak şöyle der "Zoro çok havalısın!!" bunu derken gözünde yıldız belirir tabii hahahaha

Savaşın capitale taşınması mantıklı muhtemlen road pone orda tek korkum oda'nın bu yüzden savaşı başlatmayıp geciktirmesi.

Just to be clear, the Korean TL says that Brook thinks it's Zoro's Conqueror's Haki. Not just his "ambition"/"haki". Brook nereden biliyormuş kral hakiyi, bir kerecik gördün be reis. xd :/ Neden Zoro diye düşündü o da ilginç.
Brook ve Franky, Zoro'nun Ryuma ile olan kapışmasını bildiklerinden Reis'i tanıyorlar.

Edit: Savaşın başkente gitmesinin tek sebebi de seyircilerin olması, seyirciler olmadan olmaz biliyorsunuz, bir tek geriye geri sayım kaldı bakalım o nasıl bağlanacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık