Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biz bunu 5 yıldır dile getiriyoruz, adamın her vurduğunu sıfıra çekmeseydiniz güç olarak belki siz de görürdünüz ;)
Ben de onu anlamıyorum. Hadi Pica'yı komutanlardan başka kimse alamaz diyenler abartıyor da, karşı argüman olarak sadece taş deniliyordu. Aynen, sadece taştan ibaret olduğu için Kaido kesen Kin'emon küçük dilini yuttu, Pica gayet Oven gibi adamların seviyesindeydi. Zoro da o isimlere tek atacak seviyeye çıkmış işte. Ki Kin'emon falan kesiyor Kaido'yu, Zoro neden kesemesin? Olay illa ki rakip yenme ise Luffy dışında komutan indiren birisi yok. Ne dalacağı söylenen Law, ne de benim de çok güçlü olduğunu düşündüğüm Kid...

Bu arada Wado ile dalmış. xD

Son düzenleme:
Ben de onu anlamıyorum. Hadi Pica'yı komutanlardan başka kimse alamaz diyenler abartıyor da, karşı argüman olarak sadece taş deniliyordu. Aynen, sadece taştan ibaret olduğu için Kaido kesen Kin'emon küçük dilini yuttu, Pica gayet Oven gibi adamların seviyesindeydi. Zoro da o isimlere tek atacak seviyeye çıkmış işte. Ki Kin'emon falan kesiyor Kaido'yu, Zoro neden kesemesin? Olay illa ki rakip yenme ise Luffy dışında komutan indiren birisi yok. Ne dalacağı söylenen Law, ne de benim de çok güçlü olduğunu düşündüğüm Kid...

Bu arada Wado işe dalmış. xD

Komutan denilenlerden biri Snack, süpernova almış ifadesini. Bak mesela biz ne dedik Kamazo killer çıkınca ? Zoro aşmış baya. E çünkü olay ortada bunun için fazla yıpranmaya falan gerek yok. Bu seride boyut olayına o kadar çok vurgu yapılırken Pika gibi bir karakteri sıfıra çekti herkes. Ama adamlar da haklı Zoro o kadar kolay işi bitiriyor ki sen de sanıyorsun bunlarda iş yok.

Chopper ve Zoro çok tatlı arkadaş ya :utan:

Then Zoro decides to get serious. He walks to Apoo, who's busy fighting X Drake, and defeats him using the Ittouryuu (one sword style) .
Zorocum bu çok erken oldu savaş sonuna kadar bekleseydin ya bitanem? bu arada drakele uğraşan apooya saldırmak da...
Zoro: "I'm not here to play your games! I'm here to cut down Kaidou, the strongest guy in the world!!"
Reis yargı dağıtçak dağıtmasına da senin ordan çıkmam pek kolay değil be koçm
if it's Zoro's Haki and if he’s using Haoshoku Haki, but it's not
YIKILDIM??

Asıl olay Ryuma'nın mezarında patlayacak şu soyundan olanların geçmişini de öğrensin birde sonra kimse tutamaz zaten.

Zoro kol aldığına göre Güney'in meşhur memesine Zoro'yu eklemesi gerekiyor şu Shanks'ın kolunu alan deniz canavarının olduğu.

Komutan denilenlerden biri Snack, süpernova almış ifadesini. Bak mesela biz ne dedik Kamazo killer çıkınca ? Zoro aşmış baya. E çünkü olay ortada bunun için fazla yıpranmaya falan gerek yok. Bu seride boyut olayına o kadar çok vurgu yapılırken Pika gibi bir karakteri sıfıra çekti herkes. Ama adamlar da haklı Zoro o kadar kolay işi bitiriyor ki sen de sanıyorsun bunlarda iş yok.

Chopper ve Zoro çok tatlı arkadaş ya :utan:
Hala şu çöp Pica için lobi yapıyorsunuz az utanın kendisi OP nin en çöp karakteridir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık