Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997: Alevler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan Sanji çok hıyar adamsın lan ahaha :ehe:

Zoro yapması gerekeni yaptı, topyekün savaş yaşanıyorken zurnacıyı kenara çekip hadi bire bir kapışak diyecek hali yoktu ya. :/ Adamım denk getirdiği gibi yardı geçti işte. Sevdim valla sahneyi. Bu arada yıllardır konuştuğumuz konuya da vurgu yapmış Oda. Zoro'dan h.haki %100 çıkacak. Ha bir kıymeti kaldı mı? Elbette hayır. Yıllar geçti anasını satayım kimsenin umrunda değil artık.
Acep Zoro'nun Brook'un kral hakisine bağlamasına hitaben açıkca ben değilim demesi Zoro'da şu an kral haki olmadığı anlamına gelir mi?

Acep Zoro'nun Brook'un kral hakisine bağlamasına hitaben açıkca ben değilim demesi Zoro'da şu an kral haki olmadığı anlamına gelir mi?
Ya da Zoroda olup nasıl kullanıldığını bildiğine ve kendisi kullanmadığı için ben değilim demesine bağlıdır. Sonuçta Luffy de ilk başta kendisinin yaptığının farkında değildi. Zoro kullanmayı bildiği için kendisinden olmadığına emin olmuş olablr.

Off be Sağ kolu Luffy'i nasıl koruyor Jimbe reisss. İmpel Down, Marineford, Balık Adam Adası, Tüm Kek, Wano...
Şaka bir yana Zoro reisin sağ kolluğu tartışılmaz ama.. Zoro olmazsa Sağ Kol Jimbei olur. O ağırlığa sahip. Sanji çok ayrı takılıyor tayfadan Joker kartı gibi. İşlevli ama Sağ kol vasfı yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık