Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997: Alevler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

King ve Queen çıkmaz da ben Sanji açısından şuna benzer bir senaryo düşünüyorum.

Okudum yorumunu.Profilimde 21 Nisan'da şöyle bir şey yazmışım geçen göz atarken farkettim
Geçmişte böyle bir düşünceye sahip olmamın en büyük sebeplerinden bir tanesi Queen'in tamamiyle komik bir karakter oluşu ve biraz da okamalara benzer tarafı olmasıydı.Yani kendisinde tamamiyle bir Mr 2. havası var.Vinsmoke Judge'u da tanıyormuş yani bu karşılaşma kesinleşti gibi bir şey. ''Vinsmoke'' olayı üstünden paneller çizileceği kesin gibi Queen ile Sanji arasında.Sonuçta Katakuri'nin geçmişini görmüştük , Judge'un da hafiften üstünden geçilir nereden tanıyor nereden biliyor , ucu açık kalmaz.Bu anlamda karşısında bir Vinsmoke varken bunu anlatması daha yerinde olur.
Benim King vs Sanji'yi savunma sebebim ise bu karakterlerin güçlerinin tamamiyle birbirlerine uymasıydı ama başından beri Queen vs Sanji olacağını düşünürüm.
Onun dışında Kaido'ya saldıran birçok kişi varken King ve Queen'in yukarıya çıkmaması onların ayıbı olur.Jack-Queen-King arasında garip bir ilişki var.Yenilen Jack'e King ve Queen'in aşağılamasını bekliyorum.
Az önce gördüm hangi konuda gördüm bilmiyorum , inanmazsan bulup atabilirim ; King Queen'e şöyle bir şey diyor.
''En azından Jack nasıl hareket etmesi gerektiğini biliyor.'' diyip yukarıya çıkmayan Queen'e laf atıyor.
Zaten bu dediğim kişiler yani Sanji-Zoro-Kid-Law-Killer gibi kişiler yukarıya çıkınca aşağıda pek fazla kişi kalmayacak güçlüler adında.
Tobiroppolar kalacaktır onların da üstesinden yüksek ihtimal bizim tayfa gelir diye düşünüyorum.Franky Sasaki ile zaten şu an.Daha Brook Chopper Robin var bunların da dişli birisiyle karşılaşması gerekiyor.
Gerekiyor dedim , eiichiro oda çizmesse şaşırmam ; ana odak şu an yukarıdakiler çünkü.

Ne zaman, nasıl gerçekleşir bilmiyorum ama o karıdan bir ihanet bekliyorum.
Krize girmezse zor.

Wano'daki savaş için denizleri bile yaracak kadar şiddetli olacak deniliyor. Şu anki ortamda bu şiddette bir savaş mümkün değil. Zoro, Kid, Luffy, Marco ve diğerleri ancak iki imparator karşısında ayatta kalabilir. Bizimkilerin yanında savaşacak sağlam birileri şart, ben haala onu bekliyorum. Marco bir sürpriz yaparsa gerek kalmayabilir yalnız.

Nesi imkansız ya?
Zoro Kaido'yu hedefliyormuş , Sanji de yukarı çıkıyor.King ve Queen'in yukarıda Kaido'yu yalnız bırakacağını mı sanıyorsun reixxx.Bence yukarıda şov olacak.
Big Mom da orada.Luffy Zoro Kid Killer bu dörtlü pek başına 2 yonkou'ya karşı gelemez.En az 3-4 kişi daha lazım yukarıya.
Ee haliyle King ve Queen de gelecektir.King zaten başından beri yukarıya çıkmayan Queen'e laf sokuyor Jack üstünden.
BM ve Kaido'nun olduğu yere ülkeyi komple yığsan bir halt edemezsin sen üstelik yanlarına King ve Queen'i de vermişsin.

Üye silindi 5781

BM ve Kaido'nun olduğu yere ülkeyi komple yığsan bir halt edemezsin sen üstelik yanlarına King ve Queen'i de vermişsin.
Zaten başından beri Big Mom'un fazlalık olduğunu düşünürüm.Big Mom'un bir şekilde aradan çıkması gerektiğini Big Mom adaya geldiğinden beri söylüyorum.Kubbede de bir şekilde aradan çıkacaktır yoksa imkansız bizimkilerinin yenmesi.Senin King ve Queen hakkındaki düşüncelerini biliyorum , 3-4 kişinin saldırmasını istiyorsun ama seri boyunca öyle bir şey olmadı olmayacak.Hasır şapkaların bulunduğu bir yerde 1. 2. 3. villianlar daima 1v1 şekilde gerçekleşti.Zira Zoro'nun ne kadar güçlü olduğunu görüyoruz bu adamın yardımla almasını bekleyemeyiz.Sanji için de aynı şey geçerli.
Bir yerden bu 1v1lerin başlaması gerekiyordu ve o yer bu yer.Ötesi yok bundan sonraki savaş büyük savaş.Tayfanın kendisini göstermesi gerekiyor.Zorlanacaklar mı 1v1'de hayvan gibi zorlanacaklar ama 1v1 gerçekleşir.
Belki 1-2 kişi yardım eder ama yardım edenlerin de yenilip en son ayakta kalanın bizim tayfadan birisi olacağına inanıyorum.Yani gene olay 1v1'ye dönecektir.

Nesi imkansız ya?
Zoro Kaido'yu hedefliyormuş , Sanji de yukarı çıkıyor.King ve Queen'in yukarıda Kaido'yu yalnız bırakacağını mı sanıyorsun reixxx.Bence yukarıda şov olacak.
Big Mom da orada.Luffy Zoro Kid Killer bu dörtlü pek başına 2 yonkou'ya karşı gelemez.En az 3-4 kişi daha lazım yukarıya.
Ee haliyle King ve Queen de gelecektir.King zaten başından beri yukarıya çıkmayan Queen'e laf sokuyor Jack üstünden.
İmkansızoğluimkansız hatta. Luffy yonko değil ki komutanları yonko komutanı tokatlasın. Yok öyle bir dünya:d
Zoro isterse İm hedeflesin. Ağababası da Wb hedefliyordu. Bütün savaş 300mlik çaylak kovaladı sonra:d
Bu arada 2 yonkou vs ittifak imkansız zaten. Öyle bir savaşın bizim tarafa kayma ihtimali yok. Adaya birkaç tane admiral gelmediği sürece tabi.
Zoro için King ne kadar imkansız ise Sanji için de Queen o kadar imkansız maalesef......

Vsler olacak beyler.

İmkansızoğluimkansız hatta. Luffy yonko değil ki komutanları yonko komutanı tokatlasın. Yok öyle bir dünya:d
Zoro isterse İm hedeflesin. Ağababası da Wb hedefliyordu. Bütün savaş 300mlik çaylak kovaladı sonra:d
Bu arada 2 yonkou vs ittifak imkansız zaten. Öyle bir savaşın bizim tarafa kayma ihtimali yok. Adaya birkaç tane admiral gelmediği sürece tabi.
Zoro için King ne kadar imkansız ise Sanji için de Queen o kadar imkansız maalesef......
Son çırpınışlar diyorsun :D Maaleseflik bir durum yok.Oda yıllardır sakladığı karakterlere arc ortasından p.up veriyorsa kıllanman lazım zaten lan yoksa diyerek.

Üye silindi 5781

Big Mom savaşta olacak demedim zaten.Big Mom orada olduğu sürece bizimkiler hayatta kazanamaz orası ayrı.
Ben iddiaya girerim bu konu hakkında.
Sanji Queen'i tokatlayacaktır , Zoro direkt olarak Kaido'yla uğraşmazsa Zoro da King'i tokatlayacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık