Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 996 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haki fırlatıyorsa ne olmuş? Zoro da haki kesebiliyor.
Yok o zaman sayılmıyor. ;) Slasha haki yüklenmez demir parçası fırlatmıştır.

Yamato 'nun sırf hakisi sıkıntı değil, hayvan gibi vücut yapmış, aşırı dayanıklı. Meyvesi de var galiba. Babasının kızı. Ayrıca dövüşürken dekoltesine zarar vermiyor. Hancock, Smoothie gibi karakterlere bak bide Yamato'ya bak.

Üye silindi 1004

Yok o zaman sayılmıyor. ;) Slasha haki yüklenmez demir parçası fırlatmıştır.

Yamato 'nun sırf hakisi sıkıntı değil, hayvan gibi vücut yapmış, aşırı dayanıklı. Meyvesi de var galiba. Babasının kızı. Ayrıca dövüşürken dekoltesine zarar vermiyor. Hancock, Smoothie gibi karakterlere bak bide Yamato'ya bak.
Yamato, Hancock'u tek vuruşta öldürür zaten ona ne şüphe...

Mihawk gelse kılıç ustasıyım dese kınlar araya alıp dalga geçerler. Bakın bu kendini kılıç ustası sanıyormuş falan diye. :hhh:
Tavşan mavşan edebiyatını bile yapamaz Kınlara. :hhh:

Üye silindi 5781

Yamato haki kullanmıyor ki , şok dalgası şeklinde bir saldırısı varmış onu yolluyormuş.Bir yerde yazıyor da ben mi kaçırdım

Yamato haki kullanmıyor ki , şok dalgası şeklinde bir saldırısı varmış onu yolluyormuş.Bir yerde yazıyor da ben mi kaçırdım
Eline bak. Koka ve haki yıldırımı var. Ki bunun slashla haki göndermekten farkı yok aslında. Luffy'nin tekniğe benzeyecek ya hype yapmak şart. ;)

Yamato'nun güçlü olduğu gerçeğini değiştirmiyor tabi bu durum. Başka karakterle kıyas yapıldığı sanılmasın diye belirtiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık