Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 996 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anladik oda asil adamlari sona birakiyorsun ama biraz geç oldu. Sonunda law gözüktü. Hiç birsey olmasa bile iyi bölüm haftaya ara yok da cabasi.

Franky'nin rakibi gerçekten Sasaki ise, Zoro ve Sanji'nin rakipleri yıkımcıdan aşağı değildir.
Kid ve law kaido kapışmasın da yer alacaksa zaten king ve queen'ile baş edebilecek karakter sayısı az
Marco
Zoro
Sanji
Yamato
Jinbe.

Yamato'nun king veya queen'le vs atması düşuk ihtimal bana göre özellikle momo'yu korumak isterken.
Marco olabilir ama bu sefer bm boşta kalıyo birinin bu canavarı durdurması lazım.

Kid ve law kaido kapışmasın da yer alacaksa zaten king ve queen'ile baş edebilecek karakter sayısı az
Marco
Zoro
Sanji
Yamato
Jinbe.

Yamato'nun king veya queen'le vs atması düşuk ihtimal bana göre özellikle momo'yu korumak isterken.
Marco olabilir ama bu sefer bm boşta kalıyo birinin bu canavarı durdurması lazım.
Kid ve Marco bmyi tutabilir bence

Gönül ister ki Sanji King'i alsın. Zoro Kaido'ya dalsın. Ama büyük ihtimalle Sanji Queen'i alacak. Tabi son dönemleri düşününce bu bile çok ama çok iyi olur Sanji adına.

Yamato ve Marco - Big Bitch
Luffy, Kid ve Law - Kaido
Zoro - King (uçamıyor ama Slash atar heralde :p)
Sanji - Queen
Jimbei - Jack
Franky - Sasaki
Brook - Who's who
Robin - Black Maria
Ulti ve Page One - Nami - Usopp

Bu arada Queen 1.320, King 1.330 çıkarsa Sanji 330, Zoro 320 muhabbetiyle uyumlu olur. Ama Kingin uçabilmesi bence eşleşmler oturaklı olsada baya Fail Sanji-King eşleşmesi daha mantıklı ama Sanjide o çap yok.

Franky'nin rakibi gerçekten Sasaki ise, Zoro ve Sanji'nin rakipleri yıkımcıdan aşağı değildir.
Nami ve usopp ulti ve P1 dalacakları zaman ben de öyle düşünmüştüm. Who vs brook, sasaki vs franky falan mı geliyor acaba diye ama ultiyle P1 bile çiziksiz nami-usopp almışken, yıkımcı olmak isteyen sasaki ile who'yu monster trio ve jinbei hariç kimse alamaz bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık