Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 996 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji işini sevmedim. Bir kadınla karşılaşıp dayak yemesi sıradan ama mantıklı gelmiyor. Sanji Kalifa ile karşılaştı çünkü anahtarı alması gerekiyordu. Ama Black Maria'nın yanına gitmesi bana garip gelir. Bir de Jinbe'ye onu ben yukarı çıkaracağım demişken. Black Maria'nın güçlü olduğunu da görebilmeli Sanji ama bakalım neler olacak.

Wano arc öncesi:

Zoro Jack'ı alacak. Jack sağ kol abi, Luffy Katakuriyi aldı Zoro da Jack'i alır.
Orochi en az amiral seviyesi adamdır. Zoro bu arc onu keser.

Orochi poşet çıkınca:
Zoro Ashura'yı yenecek. Ashura, Zoro > Oden diyecek, biat edecek.

Jack'ın sağ kol olmadığı anlaşılınca:
Zoro King'i alıcak. Kılıcı var.

Denjiro Zoro'nun saldırısını bloklar:
Zoro vs Denjiro kesin abi. Adam Wano'daki en güçlü samuray net.

Sanji King'le aksiyona girince:
Who's Who's yıkımcıları hedefliyorsa bence King'den güçlüdür. Zoro'nun rakibi olur bu arc.

Şimdi :

Zoro vs Kaido. Zoro Kaido'yu kesecek.
En sonunda doğru yolu bulmuşsun :oleyo2:

Zoro'nun ortalıklarda gözükmemesi hoşuma gitmedi. Abartma Oda bak Kaido falan yeterli bizim için. Bir anda daha büyük olaylara hazırlama bizi kaldıramam...

Sanji işini sevmedim. Bir kadınla karşılaşıp dayak yemesi sıradan ama mantıklı gelmiyor. Sanji Kalifa ile karşılaştı çünkü anahtarı alması gerekiyordu. Ama Black Maria'nın yanına gitmesi bana garip gelir. Bir de Jinbe'ye onu ben yukarı çıkaracağım demişken. Black Maria'nın güçlü olduğunu da görebilmeli Sanji ama bakalım neler olacak.
İşin tuhaf yanı ne Jinbie ne de Luffy bir ses etmedi mi? :/ xd Daha 2 bölüm önce Jinbei'ye buraya kadar ben çıkardım diyordu. :/

Gerçi Black Maria genel ev işlettiğinden beri kesinleşmişti benim adıma karşılaşmaları. xd Ha kendi başına bulması var, bide Luffy'i yukarı çıkartacağım derken bulması var. İkinci olması kötü. Oda bomboş bir yazar. En azından tayfa üyelerini berbat işliyor.

İyi alıştılar taksit taksit ilgi çekmeye. Önce bir sayfanın beşte birini atıyorlar iki saat sonra dörtte birini atıyorlar bir iki saat sonra da helalinden tam panel vs. Hey Allah'ım

Savaşın ortasında geneleve giren birisinin böyle bir harekette bulunması şaşırtmadı. Bölüm genel olarak güzel olacağa benziyor. Ponelgyph bilgisi var o yeter de artar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık