Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 996 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid+Zoro+Luffy vs Apo

Sonuç bizim üçlü topuklar, aralarından ikisi kesilir, biri Ko olur.

Kid+Zoro+Luffy vs Kaido

Kaido'yu yenecekler :ehe:

Üye silindi 5781

Killer olarak tanıtmadı. Bide Zoro normalde bayılmayacağı saldırıya bayıldı. :/ Aynı şekilde Luffy de anlık k.o oldu. Katakuri, Doflamingo gibi isimleri yenmiş Luffy. :) Bu En Kötü Nesli Oda önemsiyor. Rahatlıkla yedirmez birbirlerine.
O halde Page One'la Sanji kapışmadı Soba-mask denilen gavat ile kapıştı desek doğru bir yaklaşım mı olur? Ama o konuda haklısın.
alakasız bir yerde bile Urouge'a panel veriyorsa Supernova'yı önemsiyordur bu adam zaten.Birisi ölmez supernovalardan diye düşünüyorum.Hani Kid'in şamar yediği yonkou kalmamış gene de ölmemiş adam.
Bi Law ölse de o D. gülüşünü görsek diyorum ama seriyi baştan okuyorum arkadaşımla , ulan şu seride kimse ölmüyor lan adam akıllı.
Habire birisi tekrar canlanıyor anasını satayım.Lola'nın babasını niye canlandırdın mesela derdin ne senin ya?
Seriye yeni başlayan arkadaşım bana bir şey demişti izninizle herkesin görmesini istiyorum.

Bi Kaido'yu bir de Law'ı çok iyi çizmiş.Şahsen bu çizimler beni ümitlendirdi acaba daha nasıl manyak çizimler göreceğiz
Hani olur ya bir manganın efsanesi olur bir panel.WB'nin ölümü vesaire , timeskip sonrası fazla öyle bir şey olmadı.Umarım efsane paneller gelir
Kaido savaşında çok epik sahneler görürüz yüzde yüz. Katakuri'nin son sayko hali nasıldı? Onun on katı iyisi gelir.

Linlin oraya gittiğine göre Kaido'ya ciddi zarar verir Oden'in yarasını tekrar açar. Zaten Kaido o şokla gücünün yarısını kaybeder :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık