Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 996 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok Sanji savunan adam ve kadın gördüm. Ama ilk defa birisi Sanji gerekirse Luffy’e de yükselir diyor. Hani bilemiyorum. Sanji çoktan seçmeli ama Luffy’nin buna hazır olduğunu sanmıyorum.
Sanji belli etmese de muhtemelen panseksüel. Luffy de aseksüel. Dengelerler birbirlerini işte.

Bu arada ciddi yazmıyorum, yanlış anlaşılmasın. Sanji adam gibi adamdır. :)

Arkadaşlar spoilerda Zoro yazmıyor farkındaysanız.Zoro ile ilgili yorum atmak yasaklanmalı bu bölüm
Zorrodan bahsetmek için Zoro'nun bulunmaması önemli değil ki. Zoro yoksa neden Zoro yok diye başlayan kavgalar Zoro ile Luffy kıyaslamaya kadar gidiyor. O yüzden Zoro konuşmanın yasak olduğu hiçbir yer yok.

Şimdi ciddi konuşalım mı?

Ortalık savaş alanına dönmüş... Bir yerde bizim tayfa da dahil insanlara Virüs bulaşıyor, Zoro ilaç için savaşıyor, Bir yerde Nami ve Usopp darmadağın olmuş Tama gelmese ölecekler, Yukarıda Samuraylar ölüm kalım savaşı veriyor, ve Daha geçen bölüm Bu Sarı Ziyan Hamsi ile kavga ediyordu "Luffy'e ben çatıya kadar eşlik edecektim" diye ve Luffy'e sözde efor harcatmamak istiyordu... Bütün bunlar olurken, Herif kadın sesi duyup yönünü değiştiriyor... Yani millet can derdin de, bu uçkurunun derdin de... Kusura bakmayın da buna ne yapılır biliyor musunuz?
HIAKKKKKKKKKKKKKKKKK PUHHHHHHHHHHHHHHH...!

Üye silindi 5781

Zorrodan bahsetmek için Zoro'nun bulunmaması önemli değil ki. Zoro yoksa neden Zoro yok diye başlayan kavgalar Zoro ile Luffy kıyaslamaya kadar gidiyor. O yüzden Zoro konuşmanın yasak olduğu hiçbir yer yok.
Zoro tartışmak isteyen yiğitler varsa genel tartışmaya gidebilirler.Her bölüm yorumunda Zoro-Sanji kıyası görüyoruz gereksiz.Sanji ile dalga geçin tamam da kıyaslama sıkmadı mı ? Bölüm de pek kıyaslamak için malzeme vermiyor zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık