Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 996: En Güçlünün Adası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law'ın bugüne kadar yaptıklarını saymıyorum bile. Ayrıca Law sayesinde D. ön plana atılıyor serinin dinamiklerinden olan bir şey bu. Surat yapacağına teşekkür etmen lazım Death bey.
Bi dakka kime neden ? Law olmasa D ön planda olmayacak mıydı ? Monkey D Luffy kim peki ? Yaptıkları kendi çıkarı içindi.Ki mf de ki kurtarma şimdi ki baskına geldi işte hesap.Kendisine D arıyormuş en katmerlisini buldu daha ne :D Ağladıktan sonra bende biti law.O zamana kadar zekasını gücünü takdir ederdim de ağlama yakışmadı bir D ye.Vasıfsızlık buradan geliyür :artiz:

Bu Kid'de keşke başka meyve olaydı. Zehir, lav gibi meyveler bunun karakterine iyi giderdi. Kandan demir çekme gibi olaylara girmeyecekse çamur, toprak logiası bile daha faydalı olurdu.

Bi dakka kime neden ? Law olmasa D ön planda olmayacak mıydı ? Monkey D Luffy kim peki ? Yaptıkları kendi çıkarı içindi.Ki mf de ki kurtarma şimdi ki baskına geldi işte hesap.Kendisine D arıyormuş en katmerlisini buldu daha ne :D Ağladıktan sonra bende biti law.O zamana kadar zekasını gücünü takdir ederdim de ağlama yakışmadı bir D ye.Vasıfsızlık buradan geliyür :artiz:
Law olmasa D. ön planda olmayacaktı demiyorum. D.'nin hikayesini Law ile öne çıkarıyor. D.'ye en çok vurgu Law ile yapıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık