Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 996: En Güçlünün Adası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Franky'nin Sasakiyi aldığı yerde,Sanji p.upsuz Queen'i alır.Smoothie'yi birisiyle 1v1 kapıştıracak görürsün.

Aman dikkat etsin de boynuzundan ya da dişlerinden olmasın Jack kankası iyi bilir :d
King 5. katta Queen 2 veya 3. katta. Bizden Luffy Sanji Jinbei yanında Kid Killer var. Bu iki komutanı nasıl bölüsecekler yonko öncesi merakla bekliyorum.

Kaido-BigMom vs Luffy-Zoro-Kid-Killer gelecek rez al. İşte orda anlaycak ne kadar gariban olduğunu Kid beyimiz.
Law ne yapacak? Ponegliph huzurunda Robin'le ön balayı mı? :D

Gariban derken Kaido'yu mu kast ettin Kid'i mi anlamadım ama Kaido'yu kast ettiğini ummak istiyorum. Kiku'nun kestiği yılancık sonuçta kendisi.

King 5. katta Queen 2 veya 3. katta. Bizden Luffy Sanji Jinbei yanında Kid Killer var. Bu iki komutanı nasıl bölüsecekler yonko öncesi merakla bekliyorum.
Kid Luffy Kaido katına çıkar.Komutanlarla işleri yok onların.Killer napar bilmiyorum.Queen'den ya da Smoothie'den dayağını yer belki.Sanji için 1v1 kesin artık.Geçti o işler.Jinbei de Jack ile dövüşür işte.

Law ne yapacak? Ponegliph huzurunda Robin'le ön balayı mı? :D

Gariban derken Kaido'yu mu kast ettin Kid'i mi anlamadım ama Kaido'yu kast ettiğini ummak istiyorum. Kiku'nun kestiği yılancık sonuçta kendisi.

Boş yapma Hercai. Kaido ve Big Mom'ı karşılaştıracak olursak Big Mom daha zararlı çıkar. :/

Sen büyük uçuyorsun.Kalkması sıkıntı olmasın.Yamato'nun meyve açmaya başlayıp tırstırdığı adamların dengine Kata yarım atıyor.
Belki de Kaido gibi ejderhaya dönüşeceği için öyle tepki vermiştir. Meyve yerine başka bir şey çıkabilir o dönüşümden. Ki anlık olarak tepki verdikten sonra Sasaki peşine düşmekten korkmuyor devamında.

Sen büyük uçuyorsun.Kalkması sıkıntı olmasın.Yamato'nun meyve açmaya başlayıp tırstırdığı adamların dengine Kata yarım atıyor.Bak meyve açma demiyorum.
Kız momo zarar görmesin diye açacaktı. Yoksa sasaki'yi tınladığı yok ki sasaki denilen adam en kötü yc4 ayarı çıkacak. Yani franky'nin 1 vs 1 de almasının imkanı yok. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık