Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 996: En Güçlünün Adası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oda'ya göre wb "en güçlü adam".
oda'ya göre kaido wb'den güçlü ama kaido adam değil :) en güçlü yaratık, yaşayan en güçlü şey, en güçlü korsan aynı kapıya çıkıyor.

Eyy Yamato!!

-Zoro'da iğne ucu kadar akıl varsa Hiyori yılışığını değil Yamato'yu alır. Yamato Zoro'ya yakışır. Hem onun gibi ruhsuz olmadığından evine neşe getirir. Zoro arada karı dayağı yer ama olsun. Yamato'nun vurduğu yerde güller açar. Yalnız Yamatocum hiç gerek yok öyle meyve falan.. Sizin genler insan formunda icraat yapıyor : ))

-1000. bölüm D'ile ilgili önemli bir şey çıkarsa tamamım ben. Ne de olsa beklentiyi düşük tutuyoruz.

-Kid'in meyvesi gerçekten boktan. Çerçöpün elindeki metalleri istediği kadar toplasın ne işe yarayacak? King Kong kuvvetinde vursun ne değişecek? Hadi daha güçlü bir yumruk attı diyelim ne kadar zarar verecek ve sonrasında bomboş kalan tek koluyla ne yapacak Kaido karşısında? Oda hayrına Kaido'ya karşı "bir anlık" rol verse de bu seviyelere gelmesine engel bir meyvesi olduğunu görüyoruz. Her yerde böyle metal de bulamaz. İradesi falan eyvallah ama Luffy ve Law kendini geliştirirken Kid geride kalacak gibi gözüküyor ki başlamış bile. Ha Oda Kid'in meyvesinin kapsamını genişletir Magneto'ya falan dönüştürür o zaman ayrı. Adam hala çerçöpten kılıç toplayıp Kaido'ya vurma derdin de. Bir de fazla olmasın diyor te allam : ))

-Kaido kınların içinden geçmiş. Öne çıkacağını beklediğimiz Denjiro'dan tek gördüğümüz düşmeden önce bir kılıç sokma o kadar. Kaido'yu çok deştiler gerçekten. Ama OP evreninde çoğu yara iz bırakmıyor. Her ne kadar saçma olsa da Kaido'ya verilen yaralarda iz bırakmayacak türden muhtemelen.

-Big Mom Kaido'ya saldıracak gibi gözüküyor ama çok saçma olur. İhanet bekliyorum zaten ama şimdi hiç zamanı değil. Kaido adam akıllı yaralanmamış bile. Eğer Big Mom Kaido'nun bu yaralarına güvenip saldırmayı denerse dayak yer. Çünkü bizimkilerin bu arc döveceği kişi Kaido olacak.

-Bu arada Zoro yerine Robin ve Drake saldırsa çoktan almışlardı ilacı. Robin her yerden kol çıkabiliyorsun ne aylak aylak bakınıyorsun. Alsana şu ilacı. Ya da Apoo'yu 1-2 saniye tut diğer 2 işe yaramaz alsın.

-Sanji büyük ihtimalle Queen'in tuzağına doğru gidiyor Hawkins ve Who ortalıkta olmadığı için onların tuzağı da olabilir ama büyük ihtimal Queen'dir.
Büyük ihtimal tuzak diyorum ama inşallah tuzaktır.. Ya da Queen falan azmış Black Maria'ya saldırıyordur. Çerçöp için oyalanmasın artık Sanji..

Eee hani yamato bir şeye dönüşmedi...

Neyse bayağı iyi bölümdü ya en azından süpernova falan gördük. Killer'ın "dünyanın en güçlü korsanı" demesine güldüm biraz. Daha dün en güçlü yaratık değil miydi? Big mom bundan "O şeyi" yenemezsiniz diye bahsetmiyor muydu? Hey yavrum hey

Son olarak Yamato > Zoro

Kırmızı pone olayı daha çok ilgimi çekiyor dövüşlerden, bakalım 1000. bölümde D.lerler ilgili bilgi açıklanırsa süper olur.

Tuhaf bir şekilde Bigmom ın Kaido yu o halde görünce Kaido ya saldıracağına inanıyorum. Eğer düşündüğüm olursa 3 taraflı bir savaş görmemiz epey olası Bigmom vs Kaido vs Bizim tayfa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık