Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 996: En Güçlünün Adası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Robin de başta razı :artiz: Herkes Namim gibi mi
Bir de D. adını falan söylemiş çok iyi ljkfasdfjasldkajfl
Artistlik yapıyo adam gözümüzün önünde adında D. var diye.Hatun da vaaaay öyle mi çok şaşırdım falan diyo.
Aklıma ben Atatürkle aynı anda doğdum diyerek dişisini etkilemeye çalışan erkek gibi erkek geldi

Artistlik yapıyo adam gözümüzün önünde adında D. var diye.Hatun da vaaaay öyle mi çok şaşırdım falan diyo.
Aklıma ben Atatürkle aynı anda doğdum diyerek dişisini etkilemeye çalışan erkek gibi erkek geldi
Atatürk'e benzeyip İzmir'de kızlarla fotoğraf çekilen tekelci dayı örneği daha iyi olur.

Üye silindi 5781

Şuan ki gidişata ve duruma bakacak olursak King'in karşısına Marco gelebilir. Özellikle geçen bölüm Prometeus'u yakan anka alevlerinden sonra King'in alevleri geldi aklıma. Gökyüzünde bu iki karakterin savaşı mutlaka gerçekleşecek gibi duruyor. Yalnız şuan ki konumda Marco direk Big Mom'u takip etmeye devam ederse King kardeş ile dövüşebilme ihtimali çok fazla düşecektir. En fazla gökyüzünde ufak çaplı bir mini dövüş okuruz. Lakin King'e karşı Sanji'ye sıfır ihtimal veriyorum. Boşu boşuna Sanji çarşaf olur...
Yalnız aksine çok fazla artar.Big Mom yukarı çıkmaya çalışıyor.Big Mom kesinlikle karşılaşır King'le.Marco'da peşinden gidiyor , o panelin tadından yenmez valla.

İkisi farklı şeyler. Usopp orada hazinenin ne olduğunu soruyor. Bilgi alıyor doğrudan, dediğin gibi bir şey olsa Robin de yardım etmesin o zaman.
Bana daha farklı gibi geliyor. Sonuçta WCIde savaşarak poneglyphi aldılar. Wanoda da arıyorlar. Yeri bilinmeyen poneglyphi bulma macerasını Luffy kaçırmaz gibi geliyor.

Kız da öyle isteyen kız edasında ya. Alan razı veren razı. Yoksa tayfası ile oturur konuşur. Usoppla, Sanjiyle o kadar konusmuslugu yoktur Robin denen kadının :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık