Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 995: Kunoiçinin Yemini

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfanın cücükleri ne zaman ölecek ? Boşa sahne işgal ediyorlar resmen.Ben aptalca nami ve Usopp sahnesi okumak istemiyorum.
tamamen katılıyorum çeviriden önce bi şüpheye düştüm acaba bir işe yarıyorlar mı diye ama nıthç baya 2 ye bir bile varlık gösterememişler resmen ulti gönül eğlendiriyor daha öncede dedim nami tamam ama usop ya güçlensin yada ölsün tayfaya bir hype kasılsın anca öyle işe yarar tayfa olarak yonkou göze kestiriyorsunuz adam hala sapanla geziyor çiçek atam ağlıyam korkam bir işe yara be usop adam!

Hasar atmadan bırakması olayını bir kenara atalım da Bigmom düşünülenden çok daha çevik bir karakter. Kizaru'nun yapamadığını şıp diye yaptı kadın. Marco araya üçüncü bir şahıs girmese Kizaru ile yıllarca vs atabilir.
Marco da garibim geldim ama napacam bu savaşta diye bildiğin Oda ile konuşuyor bölümde. :D
O biraz ananın boyutundan ve fiziksel gücünden de kaynaklanıyor.Ama evet çevik oluyormuş istediğinde.Marco'ya karşı çok ciddi dövüştüğünü sanmıyorum ama zarar veremeyeceğini anlamış.O çok garip.Yada bu kadın hakiden bihaber.Anka meyvesinin sınırı varmış.Bir elinle tutup öbürüyle vuracaksın.Alevleri falan proyu değil bunu da yakıyordu herhalde ondan tutamadı falan başka türlü çok saçma yahu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık