Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İkisi de birbirine birer tane vurdu. Oden yaraladı, Kaido tek attı. Arada bariz bir fark var bence. Ayrıca Oden'in Kaido'nun insan formuna bir tane daha vurabileceğinin garantisi yok. Gördüğümüz kadarıyla insan formu daha güçlü. Daha bilmediğimiz hibrit formu veya uyanışı da olabilir. İşin içinde hile olmasaydı kazanabilirdi demek bana mantıklı gelmiyor. Neye dayanarak bu kadar kesin konuşabiliyorsun ki?

Ayrıca geçmişte Oden dediğimiz karakter Beyazsakal ve Roger'ın saldırılarına şaşıran ve Roger'ın saldırısına 10 metre uzayan birisi. Güncel durumda Shanks Beyazsakal ile kılıç çarpıştırabiliyor, Roger Big Mom'a saldırmak yerine Poneglyph'i alıp geçiyor. Hastalık yüzünden yapıyor ama bu durum Big Mom'ın basit biri olmadığını gösterir. Kaido dünyanın en güçlü yaratığı olarak geçiyor ve Big Mom'la günlerce eşit şekilde dövüşebiliyor. Bu saydığım Yonkoular kılıç çarpıştırınca bile gök ikiye yarılıyor. Oden'den benzerini gördük mü? hayır. Neye dayanarak bu adamı Yonkou seviyesine koyuyorsunuz sen bana onu söyle :D .
Oden, ateş saldırısını yiyip ön cepheden göstere göstere yardı geçti. Araya giren olmasa kaido ölmüştü. Kaido ise savunmasını bırakmış odene arkadan saldırıp aldı. Seride bu seviyedeki insanlar ufak bir hatada tek atabiliyor. Seride örnekleri çok. Aokijinin jozuyu dondurması. Marconun düşüşü. Wbnin akainuyu tokatlaması.

Oden, ateş saldırısını yiyip ön cepheden göstere göstere yardı geçti. Araya giren olmasa kaido ölmüştü. Kaido ise savunmasını bırakmış odene arkadan saldırıp aldı. Seride bu seviyedeki insanlar ufak bir hatada tek atabiliyor. Seride örnekleri çok. Aokijinin jozuyu dondurması. Marconun düşüşü. Wbnin akainuyu tokatlaması.
Ben %100 Kaido yenerdi demiyorum. Kaido bariz bir şekilde ağır bastığını söylüyorum. Sizin bu kesinlik nerden geliyor keşke bilsem. Kılıç severler doluşmuş yine :D .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık