Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yara iyileşme muhabbetini bir görelim yapacağımı çok iyi biliyorum. Kaç aydır deştiler, çizdiler, sapladılar gibisinden yorum atıldı. Onlar bir boşa gitsin benden çekeceğiniz var hahahahahaha :hhh::hhh::hhh:
Yonko Kaido fanları adamın yaralarını iyileştirebildiğini duyunca göbek atıyorlar ahahahah

Ulan nerede idam bile edilemeyen Yonko Kaido... Nerede Zoan uyanışı açtığı için fanlarını göbek attıran Yonko Kaido...

Bu Oda acımıyor cidden gömünce tam gömüyor.

Yonko Kaido fanları adamın yaralarını iyileştirebildiğini duyunca göbek atıyorlar ahahahah

Ulan nerede idam bile edilemeyen Yonko Kaido... Nerede Zoan uyanışı açtığı için fanlarını göbek attıran Yonko Kaido...

Bu Oda acımıyor cidden gömünce tam gömüyor.
Bekle sen bekle. Bölüm çıkınca konuşuruz :D

Garp ne büyük adamsın ya.

Yonkou sağ kolu bile rütbesinden ve gücünden değil de Bu adamdan yumruk yediği halde hala nefes almasından dolayı övülüyor.

Hani fanları olarak bizim övmemize bile gerek yok.
Roger'la beraber Cehennem Vadisi'ne girip Rocks'u dağıtıp çıkmasından sonra daha ne övgüsü zaten. Zirve yani
Edit: Cehennem Vadisi ne ya, Tanrı Vadisi*

Son düzenleme:
Dostum benim derdim o değil ki yav :D Ben, sizin muhabbetler belki de havaya gidecek ona seviniyorum. Uyanış açmış açmamış çok da umurumda değil yani :D
Anladım sen iadei itibar bekliyorsun. Ama bu saatten sonra zor.

Biz 9 Kın "Sunachi" yaptıktan sonra teker gider diyorduk. Öyle bile olsa helal olsunları hazırdı. Ama işte Yonko dövmeye kadar gitti iş.

Kın severler olarak şu saatten sonra yüzümüz hayatta asılmaz.

Anladım sen iadei itibar bekliyorsun. Ama bu saatten sonra zor.

Biz 9 Kın "Sunachi" yaptıktan sonra teker gider diyorduk. Öyle bile olsa helal olsunları hazırdı. Ama işte Yonko dövmeye kadar gitti iş.

Kın severler olarak şu saatten sonra yüzümüz hayatta eskimez.
Aynen öyle.

Ama yaptıklarının boşa gittiğini öğrenince ister istemez hayal kırıklığı yaşayacaksınız yapma şimdi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık