Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sengoku ile Kaido bir değil ama. Sengoku'nun elinde fırsat vardı değerlendiremedi. Hem insan hem de meyve formunda hiçbir şey yapamadı. Bu adam sadece ejder üstünden değerlendiriliyor nedense. İnsan olarak da karizmayı çizdirirse sana sonuna kadar katılacağım ama öyle bir şey olmayacak.
Hiç alakası yok. Kaido'nun üstüne dokuz kişi çullandı adamlar, Kaido da ejderhaya dönüşüp bunları çatıya götürdü ve götürürken de "Size dünyanın en güçlüsünün ne olduğunu göstereceğim" dedi. Çatıya çıktıklarından beridir dayak yiyor. Herkes Kaido'nun Kınlar'ın yenebileceğinin farkında, kimsenin aksi yönde uçuk beklentileri yok. Ancak iki bölümdür Kaido uğraşmasına rağmen karşılık bile veremedi. Karizma treni çoktan kaçtı yani.

Odenin iradesini taşıyan kınların Kaidoya zarar vermesi ile mangaka ilerki bölümler için spoiler veriyor. Luffy' de Joyboy ve onun yolunda gidenlerin iradesini taşıyor ,Im le savaşında bu faktörü tam işleyecek hazırlıklı olun.Mangaka Oden'nin ağzından beklenilen kişi muhabbeti,Wb den de sen onların iradesini söndüremezsin Teach lafını boş yere söyletmedi.

kaidonun sopasının leveli ile aldığı hasar arasında bir ilişki olabilir mi ne dersiniz?

aldığı hasarı biriktirip 8 ile çarpıp saldırı gücü elde etmesi gibi.

Kaido şu dakikadan sonra üfleyerek bütün Wano'yu yense bile dağılan karizmayı toplayamaz. Bak Sengoku gibi efsanelerden sayılan bir adam Luffy'ye ve Stronger'a tek atamadı diye karizmayı çizdirdi, hala da düzeltemedi.
Sıkıntı ana karakterde yada senaryoda Sengoku’da değil.Kaido’nun laflarından sonra Oda ne zaman açıklayacak merak ediyorum.Shichiler zayıf değildi Luffy çok güçlüydü açıklamasını yapar yakında.Db-copy paste bu dünyadan değil uzaylı Luffy gömdü geçti diyecek.

Sengoku ile Kaido bir değil ama. Sengoku'nun elinde fırsat vardı değerlendiremedi. Hem insan hem de meyve formunda hiçbir şey yapamadı. Bu adam sadece ejder üstünden değerlendiriliyor nedense. İnsan olarak da karizmayı çizdirirse sana sonuna kadar katılacağım ama öyle bir şey olmayacak.
Çizdirdi insanken deşti kınlar yav. Niye o ısrarla görmezden geliyorsunuz onu ejder moduna bağladınız her şeyi. :hhh:

Hiç alakası yok. Kaido'nun üstüne dokuz kişi çullandı adamlar, Kaido da ejderhaya dönüşüp bunları çatıya götürdü ve götürürken de "Size dünyanın en güçlüsünün ne olduğunu göstereceğim" dedi. Çatıya çıktıklarından beridir dayak yiyor. Herkes Kaido'nun Kınlar'ın yenebileceğinin farkında, kimsenin aksi yönde uçuk beklentileri yok. Ancak iki bölümdür Kaido uğraşmasına rağmen karşılık bile veremedi. Karizma treni çoktan kaçtı yani.
Ben hala aksini düşünüyorum ama bekleyip göreceğiz nasıl olsa.

Çizdirdi insanken deşti kınlar yav. Niye o ısrarla görmezden geliyorsunuz onu ejder moduna bağladınız her şeyi. :hhh:
Olabilir ama devamında hiçbir şey olmamış gibi ayağa kalkan kimdi? Aşağı düştükten sonra kan revan içinde kalanlar kimdi? Geçiniz bunları...

Ben hala aksini düşünüyorum ama bekleyip göreceğiz nasıl olsa.

Olabilir ama devamında hiçbir şey olmamış gibi ayağa kalkan kimdi? Aşağı düştükten sonra kan revan içinde kalanlar kimdi? Geçiniz bunları...
Benim gözümde Kaido bitik bir karakterdir. Higurashi'nin olayından faydalanması, Oden'e söz verip sözünde durmaması bile Kaido'yu adamdan saymamak için yeterlidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık