Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dedigim oldu

Zoan kullanıcıları ne kadar zoanda dövüşürse o kadar güçleniyorlar. Kaido da muhtemelen bu yüzden yapabildiği kadar zoan formunda dövüşmeye çalışıyor ki güçlenmesi devam etsin. Zoanın en büyük avantajı bu. Güç sınırı yok. Ne kadar çok çalışırsa o kadar güçleniyor.

Bir Luffy fanı olarak samimi söylüyorum bu mesele umurumda değil. Önceliğim hasar verme alma muhabbetini nasıl bağlayacağı. Orası önemli. Zaten Kaido'dan tek yiyen bir Luffy yok besmele çekip ruhuyla iman gücü şov yaptıkları adam da tek yemişti.
Yanacak olan Luffy fanlarından bahsederken kastettiğim aslında hard luffy fanlarıydı.:D Kendi halinde Luffy fanlığı yapanlar okuyup geçiyor zaten.

Yanacak olan Luffy fanlarından bahsederken kastettiğim aslında hard luffy fanlarıydı.:D Kendi halinde Luffy fanlığı yapanlar okuyup geçiyor zaten.
Hardcore Luffy fanı olarak görülen adamların Luffy'i benim kadar sevmediklerine eminim. Forumda sevgisini erkek evladını ölümüne sahiplenen töreci analar gibi göstermeyen adam fan olarak çok dikkat çekmiyor yeri gelmişken bunu da demiş olalım.

Hardcore Luffy fanı olarak görülen adamların Luffy'i benim kadar sevmediklerine eminim. Forumda sevgisini erkek evladını ölümüne sahiplenen töreci analar gibi göstermeyen adam fan olarak çok dikkat çekmiyor yeri gelmişken bunu da demiş olalım.
Bu arada Oden tek yemedi dövüşün öncesi var.Hala ordaysanız.Sopayı kafaya yediğinde bile doğruluyor bilincini kaybetmemiş Momo olmadığını anlayınca kendini daha fazla zorlamıyor ağır hasardan dolayı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık