Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 992 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır inanmıyorum Law'ı da çok severim ama Kinemon ryou kullanıyor Law ise normal bir haki kullanıyor.

Law önce gitsin çöplerin(!) bile bildiği Ryou'yu öğrensin.
Gelmiş geçmiş en iyi dövüş mangasının ana karakterini avatar yaptığın için sempatik buluyordum seni ama bu sempatiyi çok çabuk kaybedecek gibi duruyorsun dostum. Tabi niye ipleyesin o ayrı konu

Gelmiş geçmiş en iyi dövüş mangasının ana karakterini avatar yaptığın için sempatik buluyordum seni ama bu sempatiyi çok çabuk kaybedecek gibi duruyorsun dostum. Tabi niye ipleyesin o ayrı konu
Ahahahahaha. Sadece takılıyordum. Bir Kenichi severe rastlamak beni çok mutlu etti açıkçası. :D

Yalnız verilen bilgilere göre Ryuo ve Haki aynı şey. Ryuo, Wano halkının Haki'ye kendi verdikleri isim. Skypeia halının Gözlem Hakisi'ne Mantra demesi gibi yani.
Reis çiçek adam bunu anlatırken hakinin bir üst versiyonunu anlatıyordu Luffy'e. Dedim herhalde onlar hakinin normal haline de üst haline de Ryou diyorsa biz hakinin üst halini yorumlarımızda anlamak için ryou diye kullanayım.

Ya yapmayın Kinemon ve Law kıyaslıyorsunuz. Law, " üstün hakisi " ile övülen vücudu haki ile kaplanmış Vergo'yu parça pinçik ediyor. Vergo, Kinemon'u harcardı.
Law, vergoyu hakisi ile değil meyvenin kesiş gücüyle kesti. Ayrıca kılıç ustaları koka konusunda daha yetenekli. Kinemon da gayet yetenekli. Bence de law alır. Ama kan revan içinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 65)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık