Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 992 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi olaya şu açıdan bakmak lazım. Kaido ejderha iken sadece yıkıcı saldırı gücü var, ordu felan yok eder, dağı taşı yok eder. Ama bire birde etkisiz. Örnek Oden, örnek Luffy.

Şu an Kaido ejderha formunda ve bu duruma düşmesi normal. Tipik E. Oda hareketi, niye çünkü 9 kına itibar vermesi için şart bu.

Ama Kaido insan formuna geçince Luffye yaptığı, Odene yaptığı gibi muhtemelen gücünü sergileyecek.

E. Oda her zaman ki şovunu yapıyor.
Bence de...
Hatta ejder formu asıl hali çıkacak bana kalırsa. Meyvesini(insan- insan model bilmem ne?) kullanmamış hali olduğu için de ses etmeyeceğimizi sanacak Oda Bey. Ama gel gör ki Yonko'luk yerlerde...

Kaido’yu sevenler zaten gücü için seviyorlar
Kaido'yu gücü için falan sevmiyorum. duygusal sarhoş modu ile sevmeye başladım :(

samuraylar beni şaşırtmıyor açıkçası. samuray ülkesinin en güçlü 9 samurayı hayatlarını ortaya koyarak savaşıyor. daha azını bekleyemem. bir de bu sahneleri biz haftalar haftalar içinde okurken, aslında hepsi bir anda olan şeyler. üstelik kaido hayatında sayısız yenilgiye uğradı denmişti zaten

Ateşin kesildiği evrende Yıldırım da pek ala kesilebilir. Sonuçta elementsel bir saldırı. Bunları kınların karşılaması normal. Adamların bunu durduracak yeteneği var. Belki de sırf bu dövüş için kaidonun kantırı olacak teknikler geliştirdiler. Biri ateşte diğeri yıldırımda diğeri başka güçte ustalaştı falan. Esas sorun kaido hibrid forma geçer elinde sopayla veya yumrukla dalarsa kınlar ne yapacak? Gerçi 2 mink fizik gücü ile durdurabilir gibi geliyor. Onlar da fizik güç dengesi sağlar belki. Ortada bir mantıksızlık yok. Fakat kaido vurursa tek atar. Henüz kimseye vurabilmiş değil. Zaten sadece iki saldırdı. Onlar da elementsel. Kaidonun zarar görmesi ise kınların ryou kullanması ile ilgili. Ryou kullanamazsan çizik atamıyon. Luffy şuan g4le ryou kullanıp kan alır kaidodan. Diğer sefer çizik atamama sebebi ryou bilmemesi. Tek yemesi problem değil. Kaido odene de tek attı. Kınları da fizik kuvvetle tekte indirir. Ortada bir mantıksızlık yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık