Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 992 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaidou'yu kınlar indiriyor, Bm ittifak olacak, king'i de Marco alsın, luffy de koşa dursun. :/

Şimdi Big Mom, Luffy'nin Katakuri'yi yendiğini bilmesine rağmen Marco için o sözü söylüyorsa daha güçlü olmaz mı? Katakuri'yi baya küçümsüyordu hem... xd
Aslında Katakuri'nin bir suçu yok o muhabbette yani bir zayıflığı olduğundan değil.Resmen mangaka Marco'yu ayırmış gibi duruyor diğer sağ kollardan.Senin kalibrendeki bir adam ne demek yahu.Benzer lafı Wb Shanks kolunu kaptırdığı versiyonuna söylüyordu.Senin gibi (yani senin kalibrende ) bir adam kolsuz dönünce çok şaşırdık diye.

Bölüm çıkmış herhalde ona bile tam bakamadım Miyata'nın muhabbeti feci sarstı beni. Utancımdan yorganın altına girdim karanlıkta hayatımı sorguladım. Yapmayın olum böyle şeyler bir değişim süsü vermek zaten çok gereksiz üstelik bunu Süreyya hanım kıvamında yapıyorsunuz. Sıcakta boş yere terledim kışlıklar da boşa kirlendi anasını satayım

Oden ruhu, hırsı ve arzusuyla alakalı bir durum Kaidoya zarar verme olayları. Bende buna katılıyorum.

Odenin lanetidir o kaido da açtığı kesik de.

İnsinler bakalım BM yi kesebilecekler mi aynı şekilde. Sanmıyorum.

Ama bu duruma şaşkın kalan kaido işi çözüyor. Kınlar herşeye rağmen iyi hirpaladirlar kaiodoyu o durumu fark edene kadar.

Kınlar gerçekten çok güçlüler bu konuda kimse itiraz dahi edemezler. Ezik karakterler değil ciddileştiklerinde neler yapabileceklerini net görmüş olduk bu en çok hoşuma giden kısım olmuştur wano da arc da...

Oda, Enma'yı kullanmadan bu dövüşü sonlandırmaz. Odenin açtığı yarayı tekrar sızlatacaktir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık