Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 992 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin dövüşleri çok mantıklıdır çok düşünülmüştür, o kadar mantıklıdır ki Oda yazmıyor mu acaba bunları diye düşündürür değil mi @Alpamis :hhh:
Katakuri dövüşün aktığı kısımlar güzeldi bak. Onun dışında yok yemek vakti, yok dinleme vakti diye içine etti dövüşün. :D Op dövüşlerinde bir mantık aramıyorum. Ateşin bile yandığı yerde balık-adam ve lastik vücudu olan birisi tutuşmuyor. Ateş gücü olmayanlar ateş çıkartabiliyor, Zoro kol falan çıkartıyor bir şekilde... Mantık falan yok.

Dövüşleri off-panel yapmasın, dövüşler aksın yeterli.

Kınlar ile Zoro'yu karşılaştırmak Zoro'ya ve onun nazarında hasırşapkaların kaptanının sağkolu olduğu için hasırşapkalara ağır hakarettir.Ama bu hakareti normal karşılıyorum herkes alık bir yükselme yaşadı Kaido kanayınca gözleri kayınca vs bittikten sonra kınların durumuna bakarak ve wano sonunda Zoro'nun neler yaptığına bakarak herşey netleşir zaten.

Katakuri dövüşün aktığı kısımlar güzeldi bak. Onun dışında yok yemek vakti, yok dinleme vakti diye içine etti dövüşün. :D Op dövüşlerinde bir mantık aramıyorum. Ateşin bile yandığı yerde balık-adam ve lastik vücudu olan birisi tutuşmuyor. Ateş gücü olmayanlar ateş çıkartabiliyor, Zoro kol falan çıkartıyor bir şekilde... Mantık falan yok.

Dövüşleri off-panel yapmasın, dövüşler aksın yeterli.
Dövüşün ortasında kalk git yerinde yat diyen bir tip var hacı ama çok züper dövüş :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 30)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık