Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 992 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orayı demiştim zaten. Hapiste iken Odenin dahi kılıçları vardı. Kurguda çok boşluk var tabii ki. Ben Ashuranın gücüne vurgu yaptım. Kinemonu saymazsak 4 tane o kalibre adamın Odene anca denk saldırı yapması çok anormal gözükmedi bana. Atlama yaşayanlarda bende de sıkıntı var.

Bir de kılıç karartmıyor bunlar, çizmeyi mi unutuyor Oda. Tereyağı keser gibi kesiyorlar ama
Adamları güçsüz değil bence de, önceki sayfalarda amiral falan demiş de hiç öyle dendiğini hatırlamıyorum. Komutan seviyesi deniyordu hep. Ashura, Denjiro gibi isimler 3. adam seviyesine yakındır işte.

Kin'emon ve özellikle Raizo'nun yaptıkları göze batıyor. :/ Luffy o kadar güçlü saldırılarla vururken o isimler sanki kolayca kesmesi üzücü.

Adamları güçsüz değil bence de, önceki sayfalarda amiral falan demiş de hiç öyle dendiğini hatırlamıyorum. Komutan seviyesi deniyordu hep. Ashura, Denjiro gibi isimler 3. adam seviyesine yakındır işte.

Kin'emon ve özellikle Raizo'nun yaptıkları göze batıyor. :/ Luffy o kadar güçlü saldırılarla vururken o isimler sanki kolayca kesmesi üzücü.
Ashura Denjiro gibi isimler bence de yc3, minkler çok kolayca Jacki de indirebiliyor ama. Garip bir güç değişkenliği var aralarında. Kiku İzoda çok problem yok mesela bana göre, Kinemon ve Raizonunki uçuk olmuş :D Luffy mevzusunda da hakiye bağlayacak herhalde. Flashback de girmiş Oden öğretiyim diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık