Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 992: Kalıntılar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burda ananas kafa marconun bir etkisi yok. Wb'nin tayfasında olduğu için böyle hürmet gösteriyordur big mom. Asıl iş wbde.
WB ölmüş gitmiş direk Marco'ya geliyor övgüler, hem geride de pek bir şey kalmadı, Teach, Ace, Thatch yok Jozu da kol yok ee bir bıyığlı Vista bir de Marco var. Gerçi Marco tek başına tüm Bigmom korsanlarına değer :gamyon:

Edit: Bölüm süper, çok güzel bölüm, karartı yok, silüet yok, offpanel kapışma yok daha ne olsun Allah bin bereket versin.

Son düzenleme:
Dediğim gibi Oden bu tayfayla ikinci KK olurdu. Bence 9 Kındaki herkes 3.Komutan ve üstü. Ayrıca Luffy'nin saldırılarından etkilenmeyip bunlardan etkilenmesinin sebebini odaklanma olarak görüyorum. Yani aynı anda o kadar çok saldırı alıyor ki nereye savunma yapacağını şaşırıyor. Bu da ekip çalışmasının önemini ortaya koyuyor. Son panel apayrı güzeldi. İki kılıç stiline geçmeleri ve eski yarayı deşmeleri güzel olmuş.
9 Kın muhtşem bir grup. Denizlerde bundan daha havalı bir ekip yoktur. En kısa zamanda birinin 9 Kın vs Deniz Lordlarını açmasını bekliyorum.
Odaklanmayla ilgisi olduğunu sanmıyorum Kaido'nun hasar almasının. Zira Luffy vururken adam farkında bile değildi saldırı altında olduğunun. Savunma falan da yapmamıştı.

Burda ananas kafa marconun bir etkisi yok. Wb'nin tayfasında olduğu için böyle hürmet gösteriyordur big mom. Asıl iş wbde.
Marco'yu küçümsediğini düşünüyorum. Wb'den dolayı respect aldığını düşünmen mantıksız. Big Mom gidipte birinin sağ kolu olduğu için kimseyi övecek değil ki Marco'nun Mf'de amiraller ile çarpışabildiğini bire bir gördük.

Dediğim gibi Oden bu tayfayla ikinci KK olurdu. Bence 9 Kındaki herkes 3.Komutan ve üstü. Ayrıca Luffy'nin saldırılarından etkilenmeyip bunlardan etkilenmesinin sebebini odaklanma olarak görüyorum. Yani aynı anda o kadar çok saldırı alıyor ki nereye savunma yapacağını şaşırıyor. Bu da ekip çalışmasının önemini ortaya koyuyor. Son panel apayrı güzeldi. İki kılıç stiline geçmeleri ve eski yarayı deşmeleri güzel olmuş.
9 Kın muhtşem bir grup. Denizlerde bundan daha havalı bir ekip yoktur. En kısa zamanda birinin 9 Kın vs Deniz Lordlarını açmasını bekliyorum.
Oldu bil

Odaklanmayla ilgisi olduğunu sanmıyorum Kaido'nun hasar almasının. Zira Luffy vururken adam farkında bile değildi saldırı altında olduğunun. Savunma falan da yapmamıştı.
G3 ile saldırdığında farkında değildi ve bence hasar aldı. Tipi bile tövbe estağfurullah oldu. Fakat normal moda dönünce tek taraftan saldırı geldiği için zorlanmadı ve yüksek ihtimalle haki ile kendini savundu. Yani bence.

23 sayfa yorumları okumadım. Söyleyen olduysa veya saçmaysa da artık gülün geçin

ilk sayfa teorisi!
Jinbei'den sonra 3 vagon daha boş 10 Jinbei 11 Carrot 12 Kinemon 13 .. diyelim de bari boşuna gitmesin haydin eyvallah bölümü okumaya gideyim :D

Marco'yu küçümsediğini düşünüyorum. Wb'den dolayı respect aldığını düşünmen mantıksız. Big Mom gidipte birinin sağ kolu olduğu için kimseyi övecek değil ki Marco'nun Mf'de amiraller ile çarpışabildiğini bire bir gördük.
Yalnız normal bir imparatordan bahsetmiyoruz ki burda.Koskoca dünyanın en güçlü adamından bahsediyoruz. Kaido bile saygı duyuyorsa Bm'nin duymaması için bir sebeb yok olduğunu düşünüyorum. Wb denizciler tarafından bile nefret edilse dahi güç bakımından saygı duyulan birisi. Burda wb'yi küçümsediğini düşünüyorum bende :d

Yalnız normal bir imparatordan bahsetmiyoruz ki burda.Koskoca dünyanın en güçlü adamından bahsediyoruz. Kaido bile saygı duyuyorsa Bm'nin duymaması için bir sebeb yok olduğunu düşünüyorum. Wb denizciler tarafından bile nefret edilse dahi güç bakımından saygı duyulan birisi. Burda wb'yi küçümsediğini düşünüyorum bende :d
Marcoya senin kalibrende bir adam veletlerle ne yapıyor diyor. Diğer çöp kumandanlar rakuyo; blenheim, blamenco, namur, haruta'yı falan görse aynı muameleyi yapacağını mı sanıyorsun ? Shanks'ın Marcoyu tayfasına davet ettiğini gördük aynı şey yıllar sonra Linlin, King arasında yaşandı. Mangaka çok net gösteriyor. imparatorlar ve amirallerden sonra sağ kolların müthiş bir itibarı var. Bazı savaş lorlarından dahi fazla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık