Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda hakkındaki gerçekleri saklamaktan çok sıkıldım. Bu yük yüzünden artık yemek yiyemiyorum. Geceleri uyuyamıyorum. Dört bir yanım hain dolu. Artık Forumdaşlarımdan bu gerçekleri saklamayacağım.

2018 yılında One Piece yaratıcısı olan Eiichiro Oda isimli mangaka kol kanserinden dolayı hayatını kaybetti. Üst Akıl temsil eden Fairy Tail ve Bleach lobisi onun yerine onun kılığına girmiş birisini başa getirdi.

Oda'nın ölmeden önce çekildiği son fotoğraf...

Gördüğünüz gibi dini bütün sakallı bir Japon vatandaşıydı Oda. Hatta bir eliyle üç yapmış yani kendisi öz hakiki bir Zoro fanıydı. Aslında öbür eliyle de üç yapacaktı ama kol kanserinden dolayı parmağını kaldıramamış...

Oda öldükten sonra Bleach ve Fairy Tail lobisi onun yerine Japon Yahudi bir ajan buldu. Yosi Kohenu... Bu ajanın amacı One Piece 4 yıl içerisinde en kötü şekilde bitirmek. Hamile olanlar bu ajanın görüntüsüne bakmasın.

Oda'nın kuzeniyle yüz nakli yaptılar kendisine bu yüzden asıl kimliği belli olmuyor. Amacı siluetlerle okuyucuyu bezdirmek ve off-screen dövüşlerle okuyucuyu hayattan soğutmak. Zoro ve Sanji'ye yaptıklarından bahsetmeye gerek yok. Daha doğrusu Sanji'ye yaptıklarından. Adam Zoro'yu göstermiyor bile. Japon Yahudisi bir Fairy Tail ve Bleach fanı... Bu kadar gülecek ne vardı Yosi Kohenu....
İlk fotodaki abi Oda değil Zelda'nın yapımcısı.

Bölümden kareler düşmemiş hala nete. Bir iki düşseydi eğer forumun en seksi olduğu zamanları yad etmiş olacaktık. Efendi gibi salı günü gelen spoiler ve çarşamba öğlene kalmadan çıkan bölüm.

Apoo karşısındaki herkes tl gibi düşüşe geçecek anlaşılan.
Page one da bir zamanlar efsaneydi.
Şimdilik bu kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık